آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Hide.io 35.0.5 | آپدیت بازی قایم باشک برای اندروید

دانلود Hide.io برای اندروید

Hide.io به شکل آنلاین بازی جذاب قایم باشک را تجربه کنید. از پلیر های دیگر مخفی شوید و آن ها را بیابید. در هر جایی که می خواهید مخفی گردید و به جزئی از نقشه تبدیل شوید. در نقش یابنده بازی کنید و پلیر های پنهان شده را پیدا کنید. با افراد دیگر از سراسر جهان بازی کنید و به آن ها مهارت های خود را در این بازی دوست داشتنی نشان دهید. اگر تیم شما برای 200 ثانیه بتواند پنهان بماند پیروز خواهید شد.

یا اگر بتوانید طی 200 ثانیه، افرادی که پنهان شده اند را پیدا کنید تیم شما پیروز می شود. در این بازی سیستم رنکینگ وجود دارد و افراد با پلیرهای هم تراز خود بازی خواهند کرد. در اتاق های این بازی به مکالمه با دیگر افراد بپردازید. Hide.io بازی خلاقانه ای می باشد که تا به امروز توانسته بیش از 10 میلیون کاربر از سراسر جهان را به خود اختصاص دهد. این بازی امتیاز 4.1 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است و برای تمامی سنین مناسب می باشد. قوانین ساده هستند و درست مانند قایم باشک معمولی پلیر ها بازی خواهند کرد، با این تفاوت که محدودیت زمانی نیز اضافه شده است. Hide.io را می توانید بر روی اندروید 4.4 به بالا اجرا کنید.


دانلود Hide.io

✅ نام نرم افزارHide.io❤️ تعداد دانلود3182
⭐نسخه نرم افزار35.0.5🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل56 مگابایت

ویژگی های بازی Hide.io


- گرافیک جذاب و دوست داشتنی

- گفت و گو با دیگر بازیکنان

- محدودیت زمانی 200 ثانیه ای برای تیم ها

- سیستم رتبه دهی و متعادل سازی سطح ها

- امکان بازی در نقش کسی که مخفی می شود یا دیگران را می یابد.

- بازی به شکل آنلاین با دیگر کاربران

- دارای بیش از 10 میلیون بازیکن از سراسر جهان

- انتخاب شده توسط گوگل پلی

تصاویری از محیط بازی Hide.io :


دانلود Hide.io برای اندروید  دانلود Hide.io برای اندروید  دانلود Hide.io برای اندروید  دانلود Hide.io برای اندروید  دانلود Hide.io برای اندروید


پسورد فایل :
کپی