آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Era of Legends 6.0.0.0 عصر افسانه ها برای اندروید

دانلود Era of Legends برای اندروید

Era of Legends آیا از بازی های آنلاین خسته شده اید و می خواهید تجربه ای جدید در این زمینه پیدا کنید؟ انقلاب گیم پلی در راه است! داستانی جذاب را بیابید و در ماجراجویی ای فانتزی غرق شوید، از گیم پلی منحصر به فرد بازی لذت ببرید و در نبرد های عظیم PVP شرکت کنید. با لشکری از شیاطین و اژدهایان باستانی در حالی که سوار گریفین هستید مبارزه کنید. حیوانات اسرار آمیز را جمع آوری کنید و آن ها را به میدان مبارزه بفرستید.

Era of Legends بهترین ویژگی های بازی های مخصوص اسمارتفون را با یک دیگر ترکیب می کند و سبک جدیدی از MMORPG را به کاربران ارائه می کند. جهانی بزرگ با هزاران اسرار مختلف برای کاوش وجود دارد. صد ها ترکیب کلاس و حیوان جادویی، در کنار گرافیکی شگفت انگیز شما را برای مدتی طولانی سرگرم خواهند کرد. کنترل سیستم بازی به شکلی طراحی شده است که حتی بتوانید قهرمان خود را به گونه ای تنظیم کنید که به شکل خودکار مبارزه کند. آیا می خواهید به خدای نبرد ها تبدیل شوید؟ وارد مبارزات pvp گردید و با شکست دادن دیگر بازیکنان نام خود را در یادها به جای بگذارید. Era of Legends بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Era of Legends


- گرافیک هیجان انگیز و نفس گیر

- گیم پلی ای جدید در سبک MMORPG

- مبارزه با دیگر بازیکنان در آرناهای مختلف

- جمع آوری حیوانات جادویی

- ترکیب کردن کلاس های مختلف با یک دیگر

- هر قهرمان دارای قدرت منحصر به فرد خود است.

- جهانی بزرگ برای کاوش و ماجراجویی


آموزش نصب بازی Era of Legends :


1 - ابتدا فایل را دانلود و روی گوشی نصب کنید.

2 - فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

3 - پوشه com.xp101.mtonline را باید در مسیر Android/Obb کپی کنید.


تصاویری از محیط بازی Era of Legends :


دانلود Era of Legends برای اندروید  دانلود Era of Legends برای اندروید  دانلود Era of Legends برای اندروید  دانلود Era of Legends برای اندروید  دانلود Era of Legends برای اندروید


پسورد فایل :
کپی