حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Blocky Castle 1.16.135 قلعه بلاک ها برای اندروید

دانلود Blocky Castle برای اندروید

Blocky Castle  همکار خود را انتخاب کنید و موانع زیرکانه این بازی را پشت سر بگذارید. سنگ های سنگین؛ پلتفرم های در حال سقوط، تله های آتشین و ... از جمله چیز هایی هستند که می خواهند جلوی پیشرفت شما را بگیرند. اما نترسید؛ با زمان بندی درست و واکنش سریع می توانید از سخت ترین شرایط خارج شوید. ده ها کاراکتر بامزه وجود دارد. گرافیکی جذاب و رنگارنگ را تجربه کنید. کنترل های ساده و شهودی ای طراحی شده است. گیم پلی بازی به شدت اعتیاد آور و لذت بخش است. دست خود را به راست یا چپ بکشید تا به پلتفرم بعدی بپرید. از سویچ استفاده کنید، وارد مکان دلخواه خود شوید یا از نردبان بالا بروید. هر کدام از موانع، تهدید متفاوتی را نشان می دهند. مطمئن شوید که با الگوهای متفاوت آشنا شده اید تا بتوانید با موانع مختلف رو به رو شوید. از روی بشکه ها یا سنگ های در حال حرکت بپرید.
همیشه می توانید سکه بدست آورید؛ حتی وقتی که در مرحله ای شکست خورده اید. به تمامی موانعی که در صفحه تان به نمایش در می آید دقت کنید و تنها به مانع بعدی نگاه نکنید. عجله نکنید و با زمان بندی مناسب مراحل را پشت سر بگذارید. فعالیت های خود را با دقت انجام دهید تا از اشتباهات غیر ضروری اجتناب کنید. Blocky Castle بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Blocky Castle


- گرافیک رنگارنگ جذاب

- گیم پلی به شدت اعتیاد آور

- رابط کاربری ساده و شهودی

- مراقب تمام موانع باشید.

- از روی بشکه های در حال حرکت بپرید.

- حتی با شکست سکه بدست آورید.

- بیش از نیم میلیون کاربر از سراسر جهاناطلاعات تکمیلی دانلود Blocky Castle :


✅ نام نرم افزارBlocky Castle
⭐نسخه نرم افزار1.16.13
🔃 تاریخ آپدیت28 آبان 1401
✔️ نیازمند سیستماندروید 4.4 به بالا
❤️ تعداد دانلود1053
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل56 مگابایت

تصاویری از محیط بازی Blocky Castle :


دانلود Blocky Castle برای اندروید  دانلود Blocky Castle برای اندروید  دانلود Blocky Castle برای اندروید  دانلود Blocky Castle برای اندروید  دانلود Blocky Castle برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 56 مگابایت
   (3.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت