آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Blocky Castle 1.16.15 قلعه بلاک ها برای اندروید

دانلود Blocky Castle برای اندروید

Blocky Castle  همکار خود را انتخاب کنید و موانع زیرکانه این بازی را پشت سر بگذارید. سنگ های سنگین؛ پلتفرم های در حال سقوط، تله های آتشین و ... از جمله چیز هایی هستند که می خواهند جلوی پیشرفت شما را بگیرند. اما نترسید؛ با زمان بندی درست و واکنش سریع می توانید از سخت ترین شرایط خارج شوید. ده ها کاراکتر بامزه وجود دارد. گرافیکی جذاب و رنگارنگ را تجربه کنید. کنترل های ساده و شهودی ای طراحی شده است. گیم پلی بازی به شدت اعتیاد آور و لذت بخش است. دست خود را به راست یا چپ بکشید تا به پلتفرم بعدی بپرید. از سویچ استفاده کنید، وارد مکان دلخواه خود شوید یا از نردبان بالا بروید. هر کدام از موانع، تهدید متفاوتی را نشان می دهند. مطمئن شوید که با الگوهای متفاوت آشنا شده اید تا بتوانید با موانع مختلف رو به رو شوید. از روی بشکه ها یا سنگ های در حال حرکت بپرید.
همیشه می توانید سکه بدست آورید؛ حتی وقتی که در مرحله ای شکست خورده اید. به تمامی موانعی که در صفحه تان به نمایش در می آید دقت کنید و تنها به مانع بعدی نگاه نکنید. عجله نکنید و با زمان بندی مناسب مراحل را پشت سر بگذارید. فعالیت های خود را با دقت انجام دهید تا از اشتباهات غیر ضروری اجتناب کنید. Blocky Castle بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

دانلود Blocky Castle

✅ نام نرم افزارBlocky Castle❤️ تعداد دانلود1064
⭐نسخه نرم افزار1.16.15🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4 به بالا🔆 حجم فایل56 مگابایت

ویژگی های بازی Blocky Castle


- گرافیک رنگارنگ جذاب

- گیم پلی به شدت اعتیاد آور

- رابط کاربری ساده و شهودی

- مراقب تمام موانع باشید.

- از روی بشکه های در حال حرکت بپرید.

- حتی با شکست سکه بدست آورید.

- بیش از نیم میلیون کاربر از سراسر جهان


تصاویری از محیط بازی Blocky Castle :


دانلود Blocky Castle برای اندروید  دانلود Blocky Castle برای اندروید  دانلود Blocky Castle برای اندروید  دانلود Blocky Castle برای اندروید  دانلود Blocky Castle برای اندروید


پسورد فایل :
کپی