آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.74 Final Destiny نصب بازی فراتر از پایان جهان برای اندروید

دانلود Final Destiny برای اندروید

Final Destiny نوزادی در اثر تصادف پیدا شده است. دختر باید از او محافظت کند. این کار آسان نخواهد بود. با او به ماجراجویی بروید. تمام هیولاها را شکست دهید و از سیستم نبرد پویای بازی لذت ببرید. حرکت کنید و جاخالی دهید. با دوبار ضربه زدن، به سرعت حرکت کنید. مهم است که بتوانید در مقابل حمله دشمنان جاخالی دهید. به حمله کردن ادامه دهید و با حملات پشت سر هم سریع دشمنانتان را از پای در بیاورید. از نوزاد تحت هر شرایطی محافظت کنید. ممکن است زمانی که دشمن حمله می کند، نوزاد را گم کنید. اگر نوزاد گم شود، دیگر قادر به حمله کردن نیستید تا این که نوزاد را بار دیگر پیدا کنید.

تمام مهارت های مختلف را با شکست دادن دشمنان بدست آورید تا بتوانید با دشمنان قوی تری رو به رو شوید. آیتم ها به شدت تحت تاثیر لول و رنک هستند. به دنبال بهترین آیتم های باستانی و افسانه ای باشید. لول شما به تدریج بالاتر می رود. هر بار که لولتان بالا می رود، امتیازی بدست می آورید که با استفاده از آن می توانید توانایی هایتان را بهبود ببخشید. Final Destiny گرافیک دو بعدی جذابی دارد و یاد آور بازی های کلاسیک و قدیمی است. این بازی امتیاز 4.6 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. Final Destiny را می توانید روی اندروید 4.4 به بالا بدون مشکل اجرا کنید.


دانلود Final Destiny

✅ نام نرم افزار Final Destiny ❤️ تعداد دانلود 420
⭐نسخه نرم افزار 1.74 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   اندروید 4.4 🔆 حجم فایل 59 مگابایت

ویژگی های بازی Final Destiny


- بالا رفتن شانس دراپ آیتم های باس ها

- کسب امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی

- دارای سیستم لول آپ و نقش آفرینی

- بهبود دادن توانایی ها با امتیاز چالشگر

- کنترل آسان کاراکتر

- حملات پشت سر هم و کمبو

- امکان جاخالی دادن از حملات دشمن

- محافظت از یک نوزاد حین شکست دادن دشمنان

- گرافیک دو بعدی کلاسیک

تصاویری از محیط نرم افزار Final Destiny :


دانلود Final Destiny برای اندروید  دانلود Final Destiny برای اندروید  دانلود Final Destiny برای اندروید  دانلود Final Destiny برای اندروید  دانلود Final Destiny برای اندروید


پسورد فایل :
کپی