آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.7.4 Black Hole Hero نصب بازی قهرمان سیاه چاله برای اندروید با مود

دانلود Black Hole Hero برای اندروید

Black Hole Hero این بازی یک شبیه ساز شهر با دید سوم شخص می باشد. جایی که در آن ماشین، موتور سیکلت، هواپیما و ... را کنترل می کنید. شما در نقش سایبرگی بازی خواهید کرد که کل شهر از او می ترسد. با ستاره های مافیای آمریکا، روسیه، چین، ژاپن، مکزیک و بسیاری دیگر مبارزه خواهید کرد. استایل شهری این بازی مشابه لاس وگاس است، اما دنیای بازی در واقع در نیویورک رخ می دهد. به یک افسانه تبدیل شوید و شهر را از افراد شرور خالی کنید. این بازی دارای جهانی کاملا باز می باشد. می توانید در مغازه ها اجناس مختلفی را خریداری کنید. این اجناس به شما در کامل کردن ماموریت هایتان کمک می کنند و با آن ها می توانید شهر را از مافیا ها خالی کنید. بیشتر ماموریت های شما در خیابان ها خواهد بود. اما بعضی از آن ها در زمین های مافیا ها و ... رخ می دهد.

آیا برای ماجراجویی آماده هستید؟ خود را برای کشتن، شلیک و مبارزه آماده کنید. از ابر ماشین ها، و دوچرخه ها استفاده کنید و دشمنانتان را غافل گیر کنید. آیا می توانید به بالای هرم خلاف کاران برسید و خود به یک خلاف کاری بزرگ تبدیل شوید؟ Black Hole Hero دارای 20 ماموریت ماجراجویانه، 40 ماشین مختلف، اسکیت برد، مجموعه بزرگی از سلاح ها و ... می باشد. این بازی را می توانید روی اندروید 5 به بالا اجرا کنید.


دانلود Black Hole Hero

✅ نام نرم افزار Black Hole Hero ❤️ تعداد دانلود 5802
⭐نسخه نرم افزار 1.7.4 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   اندروید 5 به بالا 🔆 حجم فایل 111 مگابایت

ویژگی های بازی Black Hole Hero


- دارای بیش از 1 میلیون بازیکن

- حل شدن مشکل بعضی از وسایل نقلیه

- مبارزه با مافیاهای بزرگ

- سرقت ماشین ها، دزدی و کشتن

- 40 ماشین مختلف با مدل های متنوع

- استفاده از ابر ماشین ها

- بیش از 20 سطح به یاد ماندنی

- مبارزه در خیابان های شهری

- دارای مینی گیم های جذاب

تصاویری از محیط بازی Black Hole Hero :


دانلود Black Hole Hero برای اندروید  دانلود Black Hole Hero برای اندروید  دانلود Black Hole Hero برای اندروید  دانلود Black Hole Hero برای اندروید  دانلود Black Hole Hero برای اندروید


پسورد فایل :
کپی