سئو سایت
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی 1.27.9 Wild Sky TD | نصب بازی دفاع از قلمرو آسمان وحشی برای اندروید

دانلود Wild Sky TD برای اندروید

Wild Sky TD از بازی های دفاع از تاور با گرافیکی خیره کننده و جذاب می باشد که می تواند شما را برای مدت قابل توجهی سرگرم کند. با دوستان خود برای حمله به باس ها مبارزه کنید. افسانه های خود را بسازید، پازل ها را حل کنید، از اژدهایان کمک بگیرید، دفاع خود را با کمک تاور های افسانه ای و قهرمنان تقویت کنید و به برترین رتبه های لیگ این بازی جذاب دست پیدا کنید. Wild Sky TD شما را در جهانی قرون وسطایی قرار می دهد، جایی که ارتش زامبی ها و اسلیم ها مدام به شما حمله می کنند. از سرزمین خود در مقابل لشکر های غول پیکر هیولاها دفاع کنید. تنها یک انتخاب پیش روی شماست، دفاع. فکر می کنید که توانایی پیوستن به این ماجراجویی جذاب را دارید؟ هر روز مبارزه کنید تا ایونت های خاصی برای شما آزاد شود و جایزه های پنهانی را دریافت کنید که شما را بالای دیگر پلیرها قرار می دهد.

کارت قهرمنان را جمع آوری کنید و با بهترین ها به میدان نبرد بروید. مکانیسم Wild Sky TD به گونه ای طراحی شده است که به راحتی بتوانید از سرزمینتان دفاع کنید. مجموعه متنوعی از تاور ها پیش روی شما قرار می گیرد که می توانید آن ها را تقویت کنید تا دشمنان قوی تر را شکست دهید. Wild Sky TD امتیاز 4.5 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است و بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Wild Sky TD


- دارای بیش از نیم میلیون کاربر

- دفاع در مقابل ارتش زامبی ها

- کمک گرفتن از اژدهایان

- آزاد کردن آیتم های ویژه

- رقابت با سایر بازیکنان

- سیر داستانی جذاب با پیشرفت در بازی

- دارای بیش از 100 مرحله

- انواع متحدان از جمله کمان داران، دورف ها و ...

تصاویری از محیط بازی Wild Sky TD :


دانلود Wild Sky TD برای اندروید  دانلود Wild Sky TD برای اندروید  دانلود Wild Sky TD برای اندروید  دانلود Wild Sky TD برای اندروید  دانلود Wild Sky TD برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 112 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت