زولا
پیام رسان
شید
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی 1.1.7 Mage Hero مود نصب بازی قهرمان جادوگر برای اندروید

دانلود Mage Hero برای اندروید

Mage Hero به جادوگری افسانه ای تبدیل شوید و امپراطوری خود را بنا کنید. از بازی های سریع، در جهان های حماسی لذت ببرید. سه مکان مختلف از جمله اینفرنو، بیابان کشنده و قبرستان وجود دارد. هر نبرد چالش آور است و در آن باید در مقابل جمله دشمنان دوام بیاورید. می توانید با یک انگشت، حرکت کاراکتر خود را کنترل کنید و در عین حال شلیک کنید. با استفاده از جادو، در مقابل دشمنان قدرتمند تاب بیاورید و آن ها را شکست دهید. معارت های منحصر به فرد خود را بهبود بخشید و با شکست دادن دشمنان قدرتمند، تجهیزات نایابی را بیابید که شما را قوی تر می کنند.

Mage Hero یکی از جذاب ترین بازی های ARPG به شمار می رود. Mage Hero گیم پلی ای ساده و در عین حال جذاب دارد. با شکست دادن دشمنان، تجربه شما را بالاتر می رود. به تدریج با دشمنان قدرتمندتری رو به رو می شوید اما کاراکتر شما هم عقب نمی ماند و قوی تر می شود. هر سطح به سرعت تمام می شود، و بازی برایتان کسالت آور نخواهد شد. ظاهر کاراکتر شما، با تجهیزات مختلفی که روی او قرار می دهید تغییر می کند. همه چیز را از بالا می توانید مشاهده کنید. گرافیک Mage Hero دو و نیم بعدی می باشد و جلوه های نوری مختلفی در آن به کار گرفته شده است. این بازی را می توانید روی اندروید 4.4 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های بازی Mage Hero


- اضافه شدن دشمنان جدید

- امکان خرید آیتم های تازه

- دارای بیش از صد هزار کاربر

- کسب امتیاز 4 از 5 در گوگل پلی

- گرافیک دوست داشتنی 2.5 بعدی

- مبارزه با باس های قدرتمند

- سریع تمام شدن هر مرحله

- کسب تجربه و ارتقای قهرمان

تصاویری از محیط بازی Mage Hero :


دانلود Mage Hero برای اندروید  دانلود Mage Hero برای اندروید  دانلود Mage Hero برای اندروید  دانلود Mage Hero برای اندروید  دانلود Mage Hero برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 85 مگابایت
   (4.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت