مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی 1.2.0.5 Space RPG 3 مود | نصب بازی نقش آفرینی فضا برای اندروید

دانلود Space RPG 3 برای اندروید

Space RPG 3 نسل جدیدی از بازی های نقش آفرینی در فضا را به شما معرفی می کند. در جهانی بزرگ با بیش از 100 منظومه کاوش کنید. ده ها نوع کشتی مختلف وجود دارد. در این نسخه از بازی، دست شما بازتر است و می توانید کشتی های خود را بیشتر ارتقا دهید. سلاح های متنوعی وجود دارد. ظاهر بازی بهبود پیدا کرده است و در عین حال می توانید گیم پلی ای با استراتژی و تاکتیک بیشتر را تجربه کنید. پس زمینه فضا، دارای گرافیکی جذاب است. نبرد های فضایی را تجربه کنید. با دزدان فضایی مبارزه کنید، بیگانه ها را شکست دهید. عملکرد هوش مصنوعی بازی بهبود پیدا کرده است و نبردهای چالش آور بیشتری پیش روی شما قرار دارد.

می توانید دو روایت را به اتمام برسانید. در طول بازی، ماموریت های جانبی پنهان مختلفی وجود دارد که با کامل کردن آن ها می توانید جوایز ارزنده ای دریافت کنید. فضاپیماهایتان را در پایگاه فضایی نگه دارید. این بازی حتی دارای مسیر مسابقه نیز هست. برای دنبال کردن داستان بازی، باید از زبان انگلیسی سر در بیاورید. اما بدون فهمیدن داستان نیز می توانید مراحل Space RPG 3 را تمام کنید. Space RPG 3 امتیاز 4.3 از 5 را در گوگل پلی دریافت کرده است و بیش از 10 هزار کاربر دارد. این بازی بر روی اندروید 2.3 به بالا بدون مشکل اجرا می گردد.

ویژگی های بازی Space RPG 3


- دو سیر داستانی متفاوت

- ارتقا دادن تجهیزات

- مبارزه با دزدان فضایی، بیگانه ها و ...

- بهبود پیدا کردن رفتار هوش مصنوعی

- جمع آوری فضاپیماهای مختلف

- معامله کالا و جمع آوری منابع

- ده ها نوع از سلاح های مختلف

- فضایی بسیار بزرگ برای کاوش

- دارای بیش از ده هزار کاربر

تصاویری از محیط بازی Space RPG 3 :


دانلود Space RPG 3 برای اندروید  دانلود Space RPG 3 برای اندروید  دانلود Space RPG 3 برای اندروید  دانلود Space RPG 3 برای اندروید  دانلود Space RPG 3 برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 30 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت