زولا
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی 13.4 Dictators No Peace مود نصب بازی فرمانروای مطلق برای اندروید

دانلود Dictators : No Peace برای اندروید

Dictators : No Peace از بازی های شبیه سازی سرگرم کننده ای است که با ظاهری ساده می تواند برای مدتی طولانی شما را سرگرم نگه دارد. اگر از بازی های شبیه سازی لذت می برید، احتمالا از Dictators : No Peace نیز لذت خواهید برد. در نقش یک دیکتاتور در کشور مورد علاقه خود بازی کنید و کشورهای دیگر را تسخیر نمایید. با ارتقا دادن صنایع و تولیدات، منابع طلای خود را افزایش دهید. می توانید منابعی که تولید کرده اید را با دیگران مبادله کنید و طلای بیشتری بدست آورید. از طلا برای ارتقا دادن ارتش خود و جمله کردن به کشورهای دیگر اسفاده کنید. به بزرگترین رئیس جمهور و در عین حال دیکتاتور تمام زمان ها تبدیل شوید. در Dictators : No Peace آرامشی پیدا نمی کنید.

این بازی بیش از 1 میلیون بازیکن دارد. باگ های ورژن های قبلی برطرف شده اند. Dictators : No Peace امتیاز 4.3 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. فضای ازی دو بعدی می باشد و از بالا کشورهای مختلف جهان، منابعی که در اختیار دارید، و سایر اطلاعات را مشاهده خواهید کرد. کشورهای مختلف با رنگ های متمایز نشان داده می شوند تا راحت تر آن ها را تشخیص دهید. این بازی برای تبلت ها نیز بهینه سازی شده است و بدون افت کیفیت قادر به اجرای بازی هستید. Dictators : No Peace بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Dictators : No Peace


- گرافیک دو بعدی جذاب

- مبارزه با کشورهای مختلف جهان

- بازی کردن در نقش دیکتاتور

- حکم فرمایی تمام کشورهای جهان

- گیم پلی اعتیاد آور

- کسب امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی

- دارای بیش از 1 میلیون بازیکن

- مناسب برای تمام سنین

- ارتقا دادن نیروی نظامی

تصاویری از محیط بازی Dictators : No Peace :


دانلود Dictators : No Peace برای اندروید  دانلود Dictators : No Peace برای اندروید  humb=|دانلود Dictators : No Peace برای اندروید]https://patoghu.com/uploads/posts/2020-10/1603659656_dictators-no-peace3.jpg[/thumb]  دانلود Dictators : No Peace برای اندروید  دانلود Dictators : No Peace برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 40 مگابایت
   (4.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت