مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی 1.0795 Gladiator Rising 2 l,n | نصب بازی طلوع سلحشور 2 برای اندروید

دانلود Gladiator Rising 2 برای اندروید

Gladiator Rising 2 دروازه خالق بار دیگر باز شده است و موجودات مختلفی که روزگاری زندانی بودند اکنون آزاد هستند. این موجودات و حیوانات باستانی، قدرتمندتر از هرچیزی هستند که تا به حال با آن رو به رو شده ایم. اکنون آن ها آرناهای ما را تسخیر کرده اند. قهرمان بزرگ ما شکست خورده است. اما همانطور که پیشگویی ها پیشبینی کرده اند، ناجی دومی امپراطوری را بار دیگر نجات می دهد. آیا شما به آن ناجی تبدیل خواهید شد؟ وارد جهان زیبا و جذاب این بازی که به شکل دستی طراحی شده است شوید. در آرناها مبارزه کنید و باس های قدرتمند را شکست دهید. طراحی این بازی 3 سال طول کشیده است. استراتژی ای که به کار می برید کلید موفقیت شما در مبارزات است.

اگرچه Gladiator Rising 2 گیم پلی ساده ای دارد و با سرعت با آن آشنا می شوید، اما استاد شدن در بازی کار راحتی نیست و برای آن باید تلاش کنید. گرافیک بازی پیکسلی است و رنگ های متنوعی را در آن مشاهده می کنید. داستان بازی شما را میخکوب می کند. صدها آیتم مختلف در بازی گنجانده شده است. می توانید آیتم های جدیدی بسازید. اسپل های مختلفی وجود دارد. از توانایی های منحصر به فرد خود برای شکست دادن دشمنان استفاده نمایید. Gladiator Rising 2 بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Gladiator Rising 2 :


- دارای بیش از صد هزار کاربر

- اضافه شدن آیتم ها و اسپل های جدید

- متعادل شدن بازی

- داستانی حماسی و به یاد ماندنی

- ساختن آیتم های جدید

- استفاده از انواع اسپل ها و مهارت ها

- مبارزه با موجودات مختلف

- شکست دادن باس های قدرتمند

- گیم پلی ساده اما اعتیاد آور

تصاویری از محیط بازی Gladiator Rising 2 :


دانلود Gladiator Rising 2 برای اندروید  دانلود Gladiator Rising 2 برای اندروید  دانلود Gladiator Rising 2 برای اندروید  دانلود Gladiator Rising 2 برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 45 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت