آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.1.2 How to Loot مود | نصب بازی نحوه غنیمت جمع کردن برای اندروید

دانلود How to Loot برای اندروید

How to Loot بازی پازلی جذابی است که در آن شوالیه ای شجاع طلای افراد ثروتمند را می دزدد و آن را به افراد فقیر می دهد. در How to Loot آیکیوی شما به چالش کشیده می شود. باید راه بدست آوردن طلاها را پیدا کنید، دشمنان را شکست دهید و پرنسس را نیز نجات دهید. دشمنان خود را با انداختن آن ها در مواد مذاب یا مسموم کردنشان شکست دهید. سلاحتان را بردارید و با آن ها تن به تن مبارزه کنید، یا اگر نمی خواهید دشمنانتان را به جان یک دیگر بیاندازید. علاوه بر حالت اصلی بازی، 4 حالت دیگر نیز در بازی گنجانده شده است که با دنبال کردن آن ها هیچگاه خسته نمی شوید. در حالت طلا نیازی به مبارزه یا نجات فردی ندارید. تنها باید تا جایی که می توانید طلاها را جمع آوری کنید.

در حالت برجک، گیم پلی با استایل jenga را تجربه خواهید کرد. در این مود باید کاری کنید که اشیاء ارزشمند به سوی شما سرازیر شوند. مود بلاک نیز مشابه مود برجک است، اما در آن طلایی پیدا نمی شود و فقط باید با افراد شرور مبارزه کنید. در حالت شوالیه نیز ماجراجویی قهرمانانه خود را برای شکست دادن دشمنان به شکل خستگی ناپذیر شروع می کنید. بیش از 500 پازل چالش آور را در How to Loot خواهید یافت. قهرمان خود را انتخاب کنید و وارد ماجراجویی به یادماندنی شوید. How to Loot بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی How to Loot :


- دارای بیش از ده میلیون بازیکن

- اضافه شدن ده سطح جدید در حالت هالوین

- مود های مختلف برای نقش آفرینی

- پازل های چالش بر انگیز

- ترجمه شده به زبان های مختلف

- گرافیکی جذاب و دوست داشتنی

- موزیک هایی سازگار با جو بازی

- دارای بیش از 500 سطح چالش بر انگیز

- نجات دادن پرنسس از دست افراد شرور

تصاویری از محیط بازی How to Loot :


دانلود How to Loot برای اندروید  دانلود How to Loot برای اندروید  دانلود How to Loot برای اندروید  دانلود How to Loot برای اندروید  دانلود How to Loot برای اندروید


پسورد فایل :
کپی