آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.18.5 Otherworld Legends نصب بازی قهرمانان جهانی دیگر برای اندروید

دانلود Otherworld Legends برای اندروید

Otherworld Legends جهان های دیگر را کاوش کنید و مکان هایی را بیابید که به چشم هیچ کس نخورده است. به استاد قهرمانان مختلف تبدیل شوید. آیتم های عجیب و غریب را جمع اوری کنید و ترکیب های مختلف آن ها را امتحان کنید تا بهترین بیلد را برای کاراکتر خود پیدا کنید. جهان های بازی به شکل تصادفی تولید می شوند و بنابرین بازی همیشه برای شما تنوع کافی را خواهد داشت. بهترین قهرمانان تمام زمان ها و مکان های مختلف به ریلم آسورندرا احضار شده اند. آن ها باید امتحانات مختلف را پشت سر بگذارند تا به اسرار این ریلم دست پیدا کنند. Otherworld Legends کنترل های مناسبی دارد که تجربه فوق العاده ای در مبارزات برای شما به جای می گذارد.

تعداد زیادی از قهرمنان در اختیارتان قرار می گیرد که بین آن ها حق انتخاب خواهید داشت. برخی از آن ها نزدیکزن هستند، برخی دیگر دورزن فیزیکی هستند و برخی دیگر جادوگر اند. همیشه قهرمانی که مناسب استایل بازی شما باشد را می توانید پیدا کنید. مجموعه بزرگی از دشمنان مختلف وجود دارد. با باس های مختلف مبارزه کنید تا جوایز نایاب را بدست آورید. مجموعه بزرگی از آیتم ها را جمع آوری کنید، و خود را پیش از ورود به دانجئون ها آماده سازید. Otherworld Legends بر روی اندروید 5 به بالا بدون مشکل اجرا می شود.

ویژگی های بازی Otherworld Legends :


- دارای بیش از 1 میلیون بازیکن

- قهرمانان مختلف برای مبارزه

- امکان ذخیره کردن ابری بازی

- جمع آوری تجهیزات مختلف

- امکان تست کردن ترکیب مختلف آیتم ها

- ترکیبی از گرافیک دو بعدی و سه بعدی با انیمیشن های مختلف

- رابط کاربری اختصاصی برای مبارزه

- داستانی حماسی و به یاد ماندنی

- دارای سه کلاس مختلف از قهرمانان

تصاویری از محیط بازی Otherworld Legends :


دانلود Otherworld Legends برای اندروید  دانلود Otherworld Legends برای اندروید  دانلود Otherworld Legends برای اندروید  دانلود Otherworld Legends برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 143 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت