حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.01.5026 Super Jungle Jump نصب بازی دونده جنگل برای اندروید

دانلود Super Jungle Jump برای اندروید

Super Jungle Jump به ماجراجویی در جنگل خوش آمدید. این بازی jabber ماجراجویی ای جادویی را به همراه دوستانش تجربه می کند. تا می توانید بدوید، بپرید، هیولاها را نابود کنید و گنج های نایاب را پیدا کنید. صفحه ای جدید برای بازی طراحی شده است. 4 کاراکتر منحصر به فرد وجود دارد. گرافیک بازی رنگارنگ است و موجودات مختلفی را در آن پیدا می کنید. گوشه و کناره های جهان را پیدا کنید. این بازی برای تبلت ها بهینه سازی شده است و روی آن ها نیز بدون مشکل اجرا می شود. Super Jungle Jump تازه ارائه شده است و هنوز در نسخه های ابتدایی به سر می برد. با بیشترین سرعت ممکن از روی موانع بپرید و امتیازات مختلف را جمع آوری کنید.

ابزار های متنوعی را در طول دویدن خود می یابید. گرافیک بازی دو و نیم بعدی است و تنها در راستای عرض گوشی خود می توانید حرکت کنید. الماس های مختلف را جمع آوری کنید و مراقب خونتان نیز باشید. این بازی در مدت کم انتشار خود بیش از 5 هزار کاربر به خود اختصاص داده است. مکان های مختلفی برای بازی طراحی شده اند. از ارتفاعات تا جنگل های مختلف. اما نکته ای که در تمام آن ها به چشم می خورد، مناظر زیبا و سرسبز است. Super Jungle Jump بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید قابل اجراست.

ویژگی های بازی Super Jungle Jump


- 4 کاراکتر محصر به فرد

- ماجراجویی بی نظیر

- کاوش کردن در جهانی سرسبز

- مبارزه با هیولاهای مختلف

- رسیدن به مقصد در کمترین زمان ممکن

- مناسب باری تمام سنین

- قابل اجرا روی انواع گوشی ها

- نسخه ای تازه از سری jabber

تصاویری از محیط بازی Super Jungle Jump :


دانلود Super Jungle Jump برای اندروید  دانلود Super Jungle Jump برای اندروید  دانلود Super Jungle Jump برای اندروید  دانلود Super Jungle Jump برای اندروید  دانلود Super Jungle Jump برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 40 مگابایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز