پیام رسان
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی 1.200 Grand Mountain Adventure نصب بازی ماجراجویی کوه بزرگ برای اندروید

دانلود Grand Mountain Adventure برای اندروید

Grand Mountain Adventure در این بازی ماجراجویانه و اسکی سواری، در کل کوهستان کاوش کنید. در محیط های خارج از شهری، با بیشترین سرعت ممکن اسکی سواری کنید و حرکات نمایشی انجام دهید، روی صخره ها فرود بیایید و یا تنها تپه های پیرامون خود را کاوش کنید. 7 جهان برای کاوش وجود دارد. می توانید در بیش از 100 چالش مختلف شرکت کنید. 10 نوع مختلف از چالش ها وجود دارد. می توانید این بازی را با دوستانتان از طریق ارتباط وای فای به شکل لوکال دنبال کنید.

این بازی از دسته و جوی پد نیز پشتیبانی می کند. می توانید با کسب امتیاز های بالا، با بهترین بازیکنان از سراسر جهان در لیدربرد رقابت کنید. آزادی عمل کامل در دستان شماست. رابط کاربری این بازی به گونه ای طراحی شده است که بدون هیچ مزاحمتی می توانید به کاوش در مناطق مختلف بپردازید. کل نقشه بازی برای شما لود می شود و بدون هیچ وقفه ای می توانید بازی را دنبال کنید. سیستم پیچیده حرکات نمایشی و ایجاد کمبوهای مختلف ویژگی دیگر این بازی می باشد. Grand Mountain Adventure بیش از 20 ساعت گیم پلی جذاب را به شما پیشنهاد می کند. این بازی بیش از 1 میلیون بازیکن دارد و امتیاز 4.3 از 5 را در گوگل پلی کسب کرده است. Grand Mountain Adventure را می توانید روی اندروید 6 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های بازی Grand Mountain Adventure


- دارای بیش از 1 میلیون پلیر

- گرافیک جذاب با جزئیات نسبتا بالا

- اسکی بازی در نقاط مختلف

- دارای 7 کوهستان

- بیش از 100 چالش جذاب

- سیستم پیچیده اجرای حرکات نمایشی

- بیش از 20 ساعت گیم پلی

- امکان بازی با دوستان با وای فای

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت