آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Swamp Attack 2 1.0.34.2004 نصب بازی حمله باتلاق برای اندروید با مود

دانلود Swamp Attack 2 برای اندروید

Swamp Attack 2 دوست ما slow joe روی صندلی خود نشسته است و به کسی کاری ندارد تا این که لشکری از موجودات جهش یافتهب ه او جمله می کنند. خوشبختانه او به سلاح های مختلف دسترسی دارد، با این حال برای شکست دادن جهش یافته ها نیاز به خشاب زیاد و کمک شما دارد. از باتلاق جو دفاع کنید. جهش یافته ها ابتدا برای تسخیر باتلاق حمله می کنند، و سپس برای تسخیر کل جهان. بنابرین به آن ها رحمی نشان ندهید. جهش یافته ها را به بیرون از حریم خصوصیتان برانید. به هیولاها شلیک کنید. تمساح های شیطانی، سگ های آبی به خون تشنه و موش های هار، آیا آن ها جهش یافته هستند؟

زامبی هستند؟ هیچ کس نمی داند. تنها چیزی که می دانیم این است که آن ها خطرناک هستند و می خواهند سیاره را نابود کنند. سلاح هایتان را انتخاب کنید. شاتگان ها، نارنجک ها، راکت ها و ... در اختیار شما هستند. در هدف گیری خود تمرین کنید و با تقویت مهارت های تیر اندازی تان انواع جهش یافته ها را شکست دهید. برخی از سلاح ها روی هیولاهای کوچک اما سریع کارساز هستند. برخی دیگر روی هیولاهای بزرگ، اما کند جواب می دهند. سلاح هایتان را ارتقا دهید و لشکر هیولاها را نابود کنید. با خانواده جو همراه شوید و سلاح های کشنده را ترکیب کنید. Swamp Attack 2 بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجرا می باشد.


دانلود Swamp Attack 2

✅ نام نرم افزارSwamp Attack 2❤️ تعداد دانلود443
⭐نسخه نرم افزار1.0.34.2004🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5🔆 حجم فایل130 مگابایت

ویژگی های بازی Swamp Attack 2


- سلاح دلخواه خود را انخاب کنید

- به هیولاها شلیک کنید

- از باتلاق جو دفاع کنید

- با خانواده جو همراه شوید

- در نقشه های مختلف هیولاها را شکست دهید

- سلاح هایتان را ارتقا دهید

- مهارت های خود را در تیر اندازی بهبود بخشید.

- کسب امتیاز 4 از 5 در گوگل پلی

تصاویری از محیط بازی Swamp Attack 2 :


دانلود Swamp Attack 2 برای اندروید  دانلود Swamp Attack 2 برای اندروید  دانلود Swamp Attack 2 برای اندروید  دانلود Swamp Attack 2 برای اندروید  دانلود Swamp Attack 2 برای اندروید


پسورد فایل :
کپی