حسابداری موج
آروان
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 3.2 Zombie Blast مود | نصب بازی انفجار زامبی برای اندروید

دانلود Zombie Blast برای اندروید

Zombie Blast از بازی های نقش آفرینی و پازلی می باشد که در آن الماس های هم رنگ را با یک دیگر ترکیب می کنید تا انفجار های مخرب بزرگی ایجاد کنید و زامبی ها را نابود کنید. آیتم ها را با سرعت جا به جا کنید تا زامبی ها را نابود کنید. این بازی دارای بیش از صد ها مرحله جذاب می باشد. در طول کامل کردن پازل ها، پاورآپ های مختلفی نیز به کمک شما می آیند که با آن ها می توانید آسیب بیشتری به دشمنانتان وارد کنید. در Zombie Blast قادر به فریز کردن زامبی ها یا منفجر کردن آن ها هستید. تسلیم نشوید، آینده جهان در دستان شماست. الماس ها را با یک دیگر مچ کنید و در دنیایی آخرالزمانی زنده باقی بمانید. قهرمان خود را تقویت کنید و پازل ها را با بیشترین سرعت ممکن حل کنید.

Zombie Blast داستانی به یادماندنی و جذاب دارد. بیش از 500 سطح در این بازی گنجانده شده است. سیستم قهرمان بازی پویا می باشد. به شکل روزانه جایزه دریافت می کنید. در Zombie Blast با باس های قدرتمند و ترسناک مبارزه خواهید کرد. از پاورآپ های ویژه برای شکست دادن قدرتمندترین دشمنان استفاده کنید. سلاح ها را می توانید تقویت کنید. این بازی دارای موزیکی خنده دار می باشد. زمان آن رسیده که به یک قهرمان تبدیل شوید. Zombie Blast بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Zombie Blast :


- دارای بیش از 50 هزار کاربر

- کاهش پیدا کردن درجه سختی بعضی از سطوح

- اضافه شدن قهرمانن و زامبی های جدید

- امکان ارتقا دادن سلاح ها

- موزیک خنده دار

- دریافت جایزه به شکل روزانه

- مبارزه با باس های قدرتمند

- وجود پاورآپ های ویژه

- داستانی غنی و سرگرم کننده

توضیحاتی در باره Zombie Blast

Zombie Blast از بازی های نقش آفرینی و پازلی می باشد که در آن الماس های هم رنگ را با یک دیگر ترکیب می کنید تا انفجار های مخرب بزرگی ایجاد کنید و زامبی ها را نابود کنید.

نحوه دانلود Zombie Blast چگونه است؟

Zombie Blast به صورت رایگان و با حجم نیم بها قابل دانلود از سایت می باشد.


دانلود بازی 3.2 Zombie Blast مود | نصب بازی انفجار زامبی برای اندروید

✅ نام نرم افزارZombie Blast
⭐نسخه نرم افزار3.1.6
🔃 تاریخ آپدیت20 اردیبهشت 1402
✔️ نیازمند سیستماندروید 4.4 به بالا
❤️ تعداد دانلود433
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل70 مگابایت

تصاویری از محیط بازی Zombie Blast :


دانلود Zombie Blast برای اندروید  دانلود Zombie Blast برای اندروید  دانلود Zombie Blast برای اندروید  دانلود Zombie Blast برای اندروید  دانلود Zombie Blast برای اندروید


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت