آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 3.3.2 Zombie Blast مود | نصب بازی انفجار زامبی برای اندروید

دانلود Zombie Blast برای اندروید

Zombie Blast از بازی های نقش آفرینی و پازلی می باشد که در آن الماس های هم رنگ را با یک دیگر ترکیب می کنید تا انفجار های مخرب بزرگی ایجاد کنید و زامبی ها را نابود کنید. آیتم ها را با سرعت جا به جا کنید تا زامبی ها را نابود کنید. این بازی دارای بیش از صد ها مرحله جذاب می باشد. در طول کامل کردن پازل ها، پاورآپ های مختلفی نیز به کمک شما می آیند که با آن ها می توانید آسیب بیشتری به دشمنانتان وارد کنید. در Zombie Blast قادر به فریز کردن زامبی ها یا منفجر کردن آن ها هستید. تسلیم نشوید، آینده جهان در دستان شماست. الماس ها را با یک دیگر مچ کنید و در دنیایی آخرالزمانی زنده باقی بمانید. قهرمان خود را تقویت کنید و پازل ها را با بیشترین سرعت ممکن حل کنید.

Zombie Blast داستانی به یادماندنی و جذاب دارد. بیش از 500 سطح در این بازی گنجانده شده است. سیستم قهرمان بازی پویا می باشد. به شکل روزانه جایزه دریافت می کنید. در Zombie Blast با باس های قدرتمند و ترسناک مبارزه خواهید کرد. از پاورآپ های ویژه برای شکست دادن قدرتمندترین دشمنان استفاده کنید. سلاح ها را می توانید تقویت کنید. این بازی دارای موزیکی خنده دار می باشد. زمان آن رسیده که به یک قهرمان تبدیل شوید. Zombie Blast بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.


دانلود Zombie Blast

✅ نام نرم افزارZombie Blast❤️ تعداد دانلود488
⭐نسخه نرم افزار3.3.2🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4 به بالا🔆 حجم فایل70 مگابایت

ویژگی های بازی Zombie Blast :


- دارای بیش از 50 هزار کاربر

- کاهش پیدا کردن درجه سختی بعضی از سطوح

- اضافه شدن قهرمانن و زامبی های جدید

- امکان ارتقا دادن سلاح ها

- موزیک خنده دار

- دریافت جایزه به شکل روزانه

- مبارزه با باس های قدرتمند

- وجود پاورآپ های ویژه

- داستانی غنی و سرگرم کننده

تصاویری از محیط بازی Zombie Blast :


دانلود Zombie Blast برای اندروید  دانلود Zombie Blast برای اندروید  دانلود Zombie Blast برای اندروید  دانلود Zombie Blast برای اندروید  دانلود Zombie Blast برای اندروید


پسورد فایل :
کپی