آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.2.15 Bullet Knight نصب بازی شوالیه گلوله برای اندروید

دانلود Bullet Knight برای اندروید

Bullet Knight برای بازی ضربه بزنید. در این جهنم گلوله ها، نیاز به سرعت عمل بالا، تجهیزات قدرتمند، و کوهی از گلوله ها برای زنده ماندن دارید. از بازی های roguelike لذت می برید؟ می خواهید بازی ای بی پایان را دنبال کنید؟ از بازی هایی که دارای دانجئون هستند لذت می برید؟ یا می خواهید سبک اکشن را تجربه کنید؟ Bullet Knight بازی جهنم گلوله هاست. جایی که تمامی این سبک ها با یک دیگر ترکیب می شوند و می توانید تمام آن ها را در حالت آفلاین تجربه کنید.

سلاح های مختلف را جمع آوری کنید، از توانایی های قهرمان خود به شکل خلاقانه استفاده کنید و هر کسی که سر راهتان قرار می گیرد را نابود کنید. توانایی های تصادفی و هیجان انگیز، مبارزه در هر دانجئونی را منحصر به فرد و جذاب می کند. بیابان های وسیع، جنگل های جادویی و دیگر گوشه های نقشه را کاوش کنید. این بازی بی پایان پر از هیولاها و سلاح های مختلف می باشد. مجموعه ای از قهرمانان افسانه ای را در Bullet Knight می یابید. هر کدام که بیشتر با شخصیتتان سازگاری دارد را انتخاب کنید. قدرت حملات نهایی خود را در نبردهای دشوار احساس کنید. برای حرکت ضربه بزنید. به دشمنانتان شلیک کنید و آن ها را نابود کنید. از پاور آپ ها برای قوی کردن سلاحتان استفاده کنید. Bullet Knight بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.


دانلود Bullet Knight

✅ نام نرم افزارBullet Knight❤️ تعداد دانلود306
⭐نسخه نرم افزار1.2.15🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4.4 به بالا🔆 حجم فایل133 مگابایت

ویژگی های بازی Bullet Knight :


- نبردهای بی پایان

- اضافه شدن توانایی های تصادفی در هر دانجئون

- امکان دنبال کردن بازی در حالت آفلاین

- جمع آوری هزاران سلاح ها مختلف

- وجود قهرمانان مختلف

- استفاده از مهارت های منحصر به فرد قهرمان

- کسب امتیاز 4.4 از 5 در گوگل پلی

تصاویری از محیط بازی Bullet Knight :


دانلود Bullet Knight برای اندروید  دانلود Bullet Knight برای اندروید  دانلود Bullet Knight برای اندروید  دانلود Bullet Knight برای اندروید


پسورد فایل :
کپی