آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 4.1.1 Ancient Battle نصب بازی نبرد باستانی برای اندروید مود

دانلود Ancient Battle برای اندروید

Ancient Battle شما یک پادشاه هستید. هدفتان از نبرد زنده باقی ماندن است. پادشاهان ملت های دیگر نیز همین سرزمین را می خواهند. اما تنها یک پادشاه می تواند وجود داشته باشد. آیا می توانید سربازان خود را به گونه ای رهبری کنید که در نهایت بر پادشاهان دیگر غلبه کنید و پیروز شوید؟ در این بازی شبیه سازی نبرد، به مکان های مختلف می روید تا سربازان جدیدی جمع آوری کنید. هرچقدر واحدهای نظامی بیشتری جمع آ<ری کنید، قدرتمندتر می گردید. به محض این که به حد کافی قوی شدید، می توانید به دیگران حمله کنید و قدرتتان را به آن ها نشان دهید. اندازه و قدرت شما محدودیتی ندارد. همیش می توانید پیروزی ای بی نظیر کسب کنید. هر کدام از واحد های نظامی دارای حملات مختلفی است.

اسپل ها می توانند امواج نبرد را تغییر دهند. با پیروزی در نبرد ها، می توانید جوایزی بدست آورید که با آن ها قادر به ارتقای سربازان و اسپل هایتان خواهید بود. تا جایی که می توانید اسپل ها و سربازان مختلف را جمع آوری کنید و به قدرتمندترین پادشاه تبدیل شوید. هر نبرد، مبارزه ای pvp و منحصر به فرد است. زنده باقی بمانید و پیروز شوید. Ancient Battle دارای مکانیسمی اعتیادآور و جذاب می باشد. گرافیک بازی زیبا و چشم نواز است. Ancient Battle بر روی اندروید 6 به بالا قابل اجراست.


دانلود Ancient Battle

✅ نام نرم افزار Ancient Battle ❤️ تعداد دانلود 583
⭐نسخه نرم افزار 4.1.1 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   اندروید 6 به بالا 🔆 حجم فایل 120 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Ancient Battle :


- بیش از 1 میلیون کاربر

- گرافیک خیره کننده و جذاب

- دارای لیدربرد برای رقابت بیشتر

- مبارزه با سایر بازیکنان از سارسر جهان

- گیم پلی ساده و اعتیادآور

- جمع آوری انواع سربازان

- استفاده از اسپل ها برای شکست دشمنان

- ارتقا دادن سربازان و اسپل ها

تصاویری از محیط بازی Ancient Battle :


دانلود Ancient Battle برای اندروید  دانلود Ancient Battle برای اندروید  دانلود Ancient Battle برای اندروید  دانلود Ancient Battle برای اندروید  دانلود Ancient Battle برای اندروید


پسورد فایل :
کپی