آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.2.133 Mergical نصب بازی مرجیکال برای اندروید

دانلود Mergical برای اندروید

Mergical به جزیره فانتزی مرجیکال خوش آمدید. این سرزمین اسرار آمیز پر از اشیاء فانتزی می باشد. می توانید جهانی گمشده را کاوش کنید و جزیره را به شکلی که دوست دارید تزیین کنید. Mergical یکی از جذاب ترین بازی های ترکیب اشیاء و ساخت و ساز می باشد. به علت جادوی یک جادوگر، تمامی موجودات زنده به خواب رفته اند و اکنون ابری تیرع و بزرگ کل آسمان زیبای جزیره را پوشانده است. شما با قدرت موزیک تصادفا به این جزیره آمده اید. با قدرت ترکیب کردن، و حل کردن پازل ها، جزیره را بار دیگر بیدار می کنید و آن را به وضع سابق خود بر می گردانید.

می توانید کتاب های باستانی را جمع آوری کنید، از گیاهان اعجاب انگیز و گل ها استفاده کنید، ساختمان هایی هنری و جذاب ایجاد کنید، و آلات موسیقی مختلفی را به کار ببرید. برخی از موجودات زنده این جزیره، گربه های بامزه هستند. آن ها را بیدار کنید، به شما در ساخت جزیره کمک می کنند. آیا آماده ساختن خانه رویایی خود هستید؟ در Mergical بیش از 600 نوع آیتم مختلف را برای ترکیب کردن پیدا می کنید. بیش از سه قطعه پازل یکسان را در کنار یک دیگر قرار دهید، و از اتفاقات اعجاب آوری که می افتد لذت ببرید. نوت های موسیقی اسرار آمیز را جمع آوری کنید و با آن ها جزیره را به حالت اول برگردانید. Mergical بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Mergical


- دارای بیش از 1 میلیون بازیکن

- ترکیب کردن آیتم های مختلف

- جمع آوری نوت های موسیقی

- گیم پلی های متنوع

- کاوش در جزیره ای بزرگ

- جمع آوری گیاهان جادویی

- جمع آوری حیوانات خانگی

- 14 نوع مختلف از کاراکتر ها


آموزش نصب بازی Mergical :

1 - ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و روی گوشی نصب کنید.
2 - فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید !
3 - پوشه com.sidheinteractive.sif.DR را در مسیر Android/Obb کپی کنید.

تصاویری از محیط بازی Mergical :


دانلود Mergical برای اندروید  دانلود Mergical برای اندروید  دانلود Mergical برای اندروید  دانلود Mergical برای اندروید  دانلود Mergical برای اندروید


پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت