آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.7.14 Squad Alpha نصب بازی جوخه آلفا برای اندروید

دانلود Squad Alpha برای اندروید

Squad Alpha گروهی از مامورها را کنترل کنید و با آن ها افراد شروری که در خیابان حضور دارند را شکست دهید. با شکست دادن دشمنان، سلاح های تازه ای پیدا می کنید. تجهیزات خود را ارتقا دهید تا بتوانید با دشمنان قوی تر رو به رو شوید. با پیدا کردن سلاح های نایاب می توانید به قوی ترین مامور تبدیل شوید. آیا به اندازه کافی ماهر هستید که بازی را در حالت بسیار دشوار دنبال کنید؟ Squad Alpha بیش از ده هزار بازیکن دارد و در گوگل پلی امتیاز 4.5 از 5 را کسب کرده است. می توانید مقدار خون، قدرت، و سایر توانایی های مامور خود را افزایش دهید.

کاراکتر خود را با رابط کاربری مناسب این بازی کنترل کنید و به دشمنان شلیک کنید. سلاح های مختلف این بازی، دارای دسته بندی های مختلفی هستند. هرچقدر تعداد ستاره های یک سلاح بیشتر باشد، مقدار نایابی آن افزایش پیدا می کند. می توانید قدرت سلاح هایتان را افزایش دهید. با شکست دادن دشمنان، غنائم مختلفی جمع آوری کنید. با باس های قدرتمند مبارزه کنید و با شکست آن ها، آیتم های ارزشمندی را پیدا کنید. Squad Alpha برای تبلت ها نیز بهینه سازی شده است و می توانید آن را بدون مشکل روی انواع گوشی ها اجرا کنید. Squad Alpha نیاز به اندروید 8 به بالا دارد.


دانلود Squad Alpha

✅ نام نرم افزار Squad Alpha ❤️ تعداد دانلود 3206
⭐نسخه نرم افزار 1.7.14 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   اندروید 8.0 🔆 حجم فایل 340 مگابایت

ویژگی های بازی Squad Alpha


- دارای بیش از ده هزار کاربر

- کسب امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

- مبارزه با باس های قدرتمند

- پیدا کردن سلاح های نایاب

- ارتقا دادن انواع تجهیزات

- بالا بردن سطح کاراکتر

- پیدا کردن غنائم ارزشمند

- گرافیک دو و نیم بعدی رنگارنگ و چشم گیر

تصاویری از محیط بازی Squad Alpha :


دانلود Squad Alpha برای اندروید  دانلود Squad Alpha برای اندروید  دانلود Squad Alpha برای اندروید  دانلود Squad Alpha برای اندروید  دانلود Squad Alpha برای اندروید


پسورد فایل :
کپی