آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 4.6.2 Grow Soldier نصب بازی پرورش سرباز برای اندروید

دانلود Grow Soldier برای اندروید

Grow Soldier سرباز ها را با یک دیگر ترکیب کنید، تا ابر سرباز هایی قدرتمند بدست آورید. با کاوش مناطق مختلف سرباز ها را از شرایط دشوار نجات دهید. این بازی ترکیبی از بازی های کلیکی، جمع آوری اشیاء، اکشن نقش آفرینی، و ترکیب اشیاء می باشد. 9 درجه آموزش برای سربازان وجود دارد. تانک های مختلف را جمع آوری کنید. مکان های مختلف را کاوش کنید و سربازان را نجات دهید. ربات های خطرناک را شکار کنید و بیگانه ها را شکست دهید تا آیتم های مختلفی بدست آورید. قدرت خود را با تسخیر کردن سیاره به دیگران نشان دهید. Grow Soldier بیش از صد هزار کاربر دارد و امتیاز 4 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است.

گرافیک Grow Soldier پیکسلی است و در گوشی های نسبتا قدیمی نیز بدون مشکل می توانید آن را اجرا کنید. این بازی از تبلت ها نیز پشتیبانی می کند و بدون افت کیفیت قادر به اجرای بازی هستید. با سربازانی که در اختیار دارید، با دشمنان قدرتمند رو به رو شوید و آن ها را شکست دهید. Grow Soldier گیم پلی ای اعتیاد آور دارد. همه سنین می توانند از انجام این بازی لذت ببرند. انواع آیتم های جدید را از بخش shop بازی خریداری کنید و آیتم های جدید بدست آورید. رنک خود را در rank مشاهده کنید. Grow Soldier بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.


دانلود Grow Soldier

✅ نام نرم افزارGrow Soldier❤️ تعداد دانلود773
⭐نسخه نرم افزار4.6.2🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل35 مگابایت

ویژگی های بازی Grow Soldier :


- سربازان خود را با یک دیگر ترکیب کنید

- در مناطق مختلف کاوش کنید

- با تسخیر سیاره قدرت واقعی خود را نشان دهید

- بیگانه ها را شکست دهید

- با ربات ها مبارزه کنید

- سربازان خود را ارتقا دهید

- کسب امتیاز 4 از 5 در گوگل پلی

- دارای بیش صد هزار کاربر

تصاویری از محیط بازی Grow Soldier :


دانلود Grow Soldier برای اندروید  دانلود Grow Soldier برای اندروید  دانلود Grow Soldier برای اندروید  دانلود Grow Soldier برای اندروید  دانلود Grow Soldier برای اندروید


پسورد فایل :
کپی