آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.983 Hunter Assassin نصب بازی قاتل شکارچی برای اندروید

دانلود Hunter Assassin برای اندروید

Hunter Assassin قاتل را هدایت کنید و اهداف خود را یک به یک شکار کنید. از محیط اطراف به نفع خود استفاده کنید. در سایه ها پنهان شوید و مراقب نور باشید. اهداف شما دارای سلاح های سنگین هستند و می توانند در هر گوشه و کناری در حال حرکت باشند. با دقت مخفی شوید و به سرعت به آن ها حمله کنید، بدون آن که دیده شوید. هر هدفی که نابود می کنید، جواهرات ارزشمندی به شما می دهد. از این جواهرات استفاده کنید تا قاتل های سریع تر را آزاد کنید. آیا می توانید سریع ترین قاتل این بازی را برای خود آزاد کنید. Hunter Assassin بیش از صد میلیون بازیکن به خود اختصاص داده است و امتیاز 4.2 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است.

این بازی جذاب، سبک استراتژی و اختفا را به گونه ای جذاب با یک دیگر ترکیب کرده است و گیم پلی ای ساده، اما در عین حال اعتیاد آور دارد. در نسخه جدید بازی، سطوح تازه چالش بر انگیزی اضافه شده است. Hunter Assassin گرافیکی ساده دارد. کاراکتر ها و محیط بازی را از بالا مشاهده خواهید کرد و از همانجا قادر به هدایت کردن کاراکتر خود خواهید بود. بهترین مسیر ممکن را برای حرکت انتخاب کنید، پیش از این که دیده شوید. Hunter Assassin بر روی تبلت ها نیز اجرا می شود. این بازی نیاز به اندروید 4.4 به بالا دارد.


دانلود Hunter Assassin

✅ نام نرم افزارHunter Assassin❤️ تعداد دانلود611
⭐نسخه نرم افزار1.983🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل93 مگابایت

ویژگی های بازی Hunter Assassin


- بیش از صد میلیون بازیکن

- گرافیک دو بعدی جذاب

- شکار کردن اهداف

- آزاد کردن قاتل های جدید

- پیدا کردن بهترین مسیر ممکن

- ترکیب سبک اختفا و استراتژی

- جمع آوری اشیاء ارزشمند از اهداف

تصاویری از محیط بازی Hunter Assassin :


دانلود Hunter Assassin برای اندروید  دانلود Hunter Assassin برای اندروید  دانلود Hunter Assassin برای اندروید  دانلود Hunter Assassin برای اندروید  دانلود Hunter Assassin برای اندروید


پسورد فایل :
کپی