مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی 2.0.4 Core Defenseمود | نصب بازی هسته دفاع برای اندروید

دانلود Core Defense برای اندروید

Core Defense یکی از جذاب ترین بازی های دفاع از تاور می باشد که مکانیک بازی های roguelike را با سبک دفاع از تاور ترکیب می کند. می توانید گیم پلی ای جذاب و در عین حال ساده و اهتیاد آور را جذاب کنید. یادگیری این بازی آسان می باشد و هیچ بخش آموزشی ای وجود ندارد. با این حال سختی بازی به تدریج افزایش پیدا می کند و برای استاد شدن در آن لازم است زمان زیادی بگذارید. امکان متوقف کردن بازی را در هر لحظه ای خواهید داشت. سبک های مختلف بازی را بیاموزید و با استراتژی های مختلف مراحل را به پایان برسانید. ده ها اچیومنت مختلف بازی را آزاد کنید. اینفوگرافی مراحلی که گذرانده اید را ذخیره کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. جوایز مختلف را در هر مرحله آزاد کنید.

Core Defense محیطی دو بعدی با تم سای فای را به نمایش می گذارد. با برج های مختلف، جلوی حمله مهاجمان را بگیرید. امتیازی که در هر مرحله نیاز دارید را انتخاب کنید تا راحت تر مرحله مورد نظر را پشت سر بگذارید. با انتخاب مکان درست برای برج ها، قوی ترین دشمنان را شکست دهید. استاد شدن در Core Defense کار مشکلی می باشد. این بازی برای تبلت ها بهینه سازی شده است و می توانید آن را روی انواع گوشی ها بدون افت کیفیت اجرا کنید. Core Defense بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید قابل اجراست.

ویژگی های بازی Core Defense :


- یادگیری آسان بازی

- سخت بودن مسلط شدن به گیم پلی

- تست کردن استراتژی های مختلف

- اشتراک گذاری اینفوگرافی ها با افراد دیگر

- آزاد کردن ده ها اچیومنت

- عدم نیاز به بخش آموزشی

- پازل های فکری

تصاویری از محیط بازی Core Defense :


دانلود Core Defense برای اندروید  دانلود Core Defense برای اندروید  دانلود Core Defense برای اندروید  دانلود Core Defense برای اندروید  دانلود Core Defense برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 28 مگابایت
   (4.1/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت