آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.0.29 Age of Colonization نصب بازی عصر استعمار برای اندروید

دانلود Age of Colonization برای اندروید

Age of Colonization در این بازی استراتژی، پلیرها می توانند در جهانی بزرگ نقش آفرینی کنند. برای دنبال کردن این بازی نیازی به اینترنت نخواهید داشت. به فرمانده بزرگترین کشورهای اروپا تبدیل شوید. آیا آماده برای مبارزه با روم، فرانسه و انگلند هستید؟ لشکر بزرگ خود را تشکیل دهید. از کشورهای همسایه جاسوسی کنید و بین آن ها تفرقه بیاندازید. به آن ها حمله کنید و منابعشان را برای خود کسب کنید. از سرزمین های خود در مقابل حمله سایر کشورها دفاع کنید. بیش از 40 کشور قرون وسطایی در این بازی وجود دارد. با دیگر کشورها صلح کنید و با آن ها متحد شوید.

منابع مختلفی نظیر خوراکی، تجهیزات نظامی و ... تولید کنید. محصولات خود را به کشورهای دیگر بفروشید و محصولاتی که نیاز دارید را خریداری نمایید. رویدادهای تاریخی واقعی را در این بازی جذاب مشاهده کنید. قوانین دلخواه خود را پایه گذاری کنید. دین رسمی کشور خود را انتخاب کنید. مقدار تولیدات محصولات خود را با کمک محققان افزایش دهید و به تکنولوژی های جدیدی دست پیدا کنید. کشورهای دیگر را استعمار کنید تا منابع بیشتری کسب کنید. جلوی مستقل شدن کشورهایی که استعمار کرده اید را بگیرید. Age of Colonization بیش از نیم میلیون کاربر به خود اختصاص داده است و بر روی اندروید 4.2 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Age of Colonization :


- استعمار کردن کشورها

- ایجاد لشکری قدرتمند

- صلح کردن با کشورهای همسایه

- تعیین کردن قوانین دلخواه

- برگزاری ملاقات های بین المللی

- وجود رویداد های تاریخی

- تحقیق کردن تکنولوژی های جدید

- دارای بیش از نیم میلیون کاربر

تصاویری از محیط بازی Age of Colonization :


دانلود Age of Colonization برای اندروید  دانلود Age of Colonization برای اندروید  دانلود Age of Colonization برای اندروید  دانلود Age of Colonization برای اندروید  دانلود Age of Colonization برای اندروید


پسورد فایل :
کپی