آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.5.1 Stormblades مود | نصب بازی طوفان شمشیرها برای اندروید

دانلود Stormblades برای اندروید

Stormblades برای قرن ها، جنگجویان جوان به دنبال اسرار مکان های متروکه برای ثابت کردن لیاقتشان بوده اند. قدرت خود را در خرابه های باستانی ثابت کنید. سلاحتان را ارتقا دهید و قدرت جادویی اش را آزاد کنید. مهارت واقعی خود را با جاخالی دادن در مقابل جملات محفاظان، نشان دهید و انتقامتان را بگیرید. از ضد حمله، در زمان های مناسب استفاده کنید و زر دشمنتان را بشکنید. نبرد های اکشن پر سرعت را تجربه کنید. شمشیرتان را ارتقا دهید و آن را با قدرت های جادویی پر کنید. راه خود را بین دشمنان نابخشودنی باز کنید. در جنگلی سرسبز ماجراجویی کنید و خرابه هایی که فراموش شده اند را کشف کنید. با دیگر جنگجویان مسابقه دهید و بدرخشید. بیش از 5 میلیون بازیکن این بازی را دانلود کرده اند.

Stormblades امتیاز 4.1 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. مجموعه بزرگی از انتخاب ها را برای شمشیرتان خواهید داشت. گرافیک بازی، کیفیت بالایی دارد و بهتر است برای اجرای آن، از سیستم های مدرن استفاده کنید. گیم پلی بازی، در عین جذابیت، بسیار چالش آور نیز هست و به تدریج دشوار تر می گردد. باگ های نسخه های قبلی این بازی به شکل کامل برطرف شده است و با خیال راحت می توانید این بازی را دنبال نمایید. Stormblades بر روی اندروید 4.1 به بالا بدون مشکل اجرا می شود. بهتر است سیستم شما دارای رم بالای دو گیگابایت باشد.

ویژگی های بازی Stormblades :


- گرافیک جذاب با کیفیت بالا

- مبارزه های حماسی با باس های قدرتمند

- انتخاب بین مجموعه بزرگی از شمشیرها

- نبردهای اکشن سریع

- ارتقا دادن سلاح

- ماجراجویی در جنگلی بزرگ

- پیدا کردن خرابه های باستانی

- جاخالی دادن در مقابل حملات

تصاویری از محیط بازی Stormblades :


دانلود Stormblades برای اندروید  دانلود Stormblades برای اندروید  دانلود Stormblades برای اندروید  دانلود Stormblades برای اندروید  دانلود Stormblades برای اندروید


پسورد فایل :
کپی