حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود 2.2.2 Mix & Paint برنامه ترکیب رنگ ها برای اندروید

دانلود Mix Paint برای اندروید

Mix & Paint نرم افزاری با بیش از 5 میلیون کاربر می باشد که می تواند شما را به خوبی سرگرم کند. این نرم افزار امتیاز 4.3 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است و همه سنین می توانند از آن لذت ببرند. برخلاف سایر بازی ها، که در آن ها مجبور به رعایت قواعد خاصی هستید، در این بازی می توانید رنگ آمیزی های دلخواه خود را انجام دهید. ترکیب کردن رنگ ها به راحتی انجام می شود. این بازی به شکل رایگان ارائه شده است و می توانید آن را بدون مشکل بروزرسانی کنید. اگر تبلیغات برنامه شما را آزار می دهد، می توانید گوشی خود را در حالت airplane ببرید تا دیگر تبلیغات نشان داده نشوند. از انگشتان خود برای ترکیب کردن رنگ ها استفاده کنید و سپس تصویری که رو به رویتان قرار دارد را رنگ آمیزی کنید.

هرچقدر بیشتر شکل ها و رنگ ها را مچ کنید، امتیاز بالاتری می گیرید. اگر به دنبال بازی ای برای پر کردن وقت خود هستید، Mix & Paint انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود. هیچ فشار زمانی ای وجود ندارد و با آرامش می توانید بازی را دنبال کنید. آیا می توانید در هر سطح، سه ستاره را به شکل کامل دریافت کنید و وارد سطح بعد شوید؟ Mix & Paint گرافیک ساده دو بعدی ای دارد که حتی روی سیستم های قدیمی نیز بدون مشکل اجرا می شود. این بازی نیاز به اندروید 4.1 به بالا دارد.

ویژگی های بازی Mix & Paint :


- دارای بیش از 5 میلیون کاربر

- رابط کاربری ساده

- رنگ آمیزی انواع نقاشی ها

- ترکیب کردن رنگ ها با یک دیگر

- مناسب تمامی سنین

- کسب امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی

- آرامش بخش، بدون محدودیت زمانی

تصاویری از محیط بازی Mix & Paint :


دانلود Mix Paint برای اندروید  دانلود Mix Paint برای اندروید  دانلود Mix Paint برای اندروید  دانلود Mix Paint برای اندروید  دانلود Mix Paint برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 40 مگابایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز
گیفت کارت