حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Griddie Islands 11 نصب بازی جزایر گریدی برای اندروید

دانلود Griddie Islands برای اندروید

Griddie Islands به جزایر گریدی خوش آمدید. این بازی پازلی idle، جزایر کوچکی را به نمایش می گذارد که توسط موجودات بامزه ای به نام گریدی پر شده است. گریدی ها را در جزایر مختلف قرار دهید. گریدی های بیشتری جمع آوری کنید و اجازه دهید رشد کنند و جزایر شما را با رنگ های مختلف پر کنند. گریدی هایی که سطح مشابهی دارند را می توانید با یک دیگر ترکیب کنید تا گریدی هایی با سطح بالاتر تولید کنید. بیش از 50 سطح مختلف وجود دارد. هر سطح دارای ظاهر و گیم پلی منحصر به فرد خود می باشد. پازل ها را کامل کنید تا جزایری جذاب ایجاد کنید. سطح گریدی ها را بالا ببرید.

باگ هایی که در نسخه های قبلی بازی وجود داشت برطرف شده است و اکنون با خیال راحت می توانید از آن ها استفاده کنید. Griddie Islands گرافیکی دو بعدی و ساده دارد که می تواند شما را برای مدت قاببل توجهی سرگرم کند. هیچ نقطه خالی در جزیره هایتان باقی نگذارید و آن ها را پر از گریدی ها با رنگ های مختلف کنید. گریدی ها موجودات کرم مانندی با ظاهر بامزه هستند. این بازی برای تمامی رده های سنی مناسب می باشد و همه افراد می توانند از آن لذت ببرند. بیش از صد هزار کاربر از سراسر جهان این بازی را دانلود کرده اند. Griddie Islands بر روی اندروید 5 به بالا بدون مشکل اجرا می شود.

ویژگی های بازی Griddie Islands :


- دارای بیش از صد هزار کاربر

- وجود بیش از 50 سطح

- گرافیک جذاب و دوست داشتنی

- مناسب تمامی سنین

- ترکیب کردن گریدی ها با یک دیگر

- رنگ بندی دوست داشتنی

- وجود جزایر مختلف

تصاویری از محیط بازی Griddie Islands :


دانلود Griddie Islands برای اندروید  دانلود Griddie Islands برای اندروید  دانلود Griddie Islands برای اندروید  دانلود Griddie Islands برای اندروید  دانلود Griddie Islands برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 67 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت