آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.10.6 Mystic Gunner مود | نصب بازی شکارچی اسرارآمیز برای اندروید

دانلود Mystic Gunner برای اندروید

Mystic Gunner وحشتناک ترین موجودات در تاریخ بشریت در جهان ظاهر شده اند. این وظیفه شماست که انسان ها را در این شرایط هولناک نجات دهید. در مقابل حملات جاخالی دهید و بدون تردید شلیک کنید. هیچ رحمی به دشمنانتان نشان ندهید. مهارت ها و تجهیزات خود را آماده کنید و مناطقی که به شکل تصادفی تولید شده اند را کاوش کنید. سلاح های قدرتمند را جمع آوری کنید، در مقابل شلیک ها جاخالی دهید و تمام دشمنان را شکست دهید. در همین حین می توانید قدرت ها و مهارت های جدیدی را نیز بدست آورید. عناصر roguelike این بازی به خوبی طراخی شده اند، به گونه ای که کنترل بازی آسان است و می توانید گیم پلی فوق العاده را تجربه کنید.

این موجودات Ark نامیده می شوند و برای سالیانی دراز، انسان ها با آن ها مبارزه کرده اند. اکنون بعد از 50 سال شما می خواهید با آن ها مقابله کنید و یک بار برای همیشه بیشریت را از دست آن ها نجات دهید. منطقه را خالی از این موجودات کنید و مناطق جدیدی را بیابید. صدها منطقه تصادفی وجود دارد که با هیولاها و باس های مختلف پر شده است. هر کدام از آن ها الگوهای متفاوتی برای حمله دارند و برای مقابله با آن ها باید استراتژی های متفاوتی را دنبال کنید. مهارت های مختلف کاراکترتان را آزاد نمایید تا دشمنانتان را شکست دهید. Mystic Gunner بر روی اندروید 7 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Mystic Gunner


- صدها منطقه تصادفی

- دریافت جایزه با ورود به بازی

- مود های متنوع برای بازی

- لول آپ کردن کاراکتر

- جمع آوری تجهیزات قدرتمند

- آزاد کردن مهارت های جدید برای کاراکتر

- جاخالی دادن در مقابل حملات دشمنان

- گیم پلی ای منحصر به فرد

تصاویری از محیط بازی Mystic Gunner :


دانلود Mystic Gunner برای اندروید  دانلود Mystic Gunner برای اندروید  دانلود Mystic Gunner برای اندروید  دانلود Mystic Gunner برای اندروید  دانلود Mystic Gunner برای اندروید


پسورد فایل :
کپی