آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.1.7 Milicola مود | نصب بازی پادشاه سودا برای اندروید

دانلود Milicola: The Lord of Soda برای اندروید

Milicola: The Lord of Soda از بازی های roguelike اکشن شوتر مهیج می باشد که می تواند شما را به خوبی سرگرم کند. نبرد های خسته کننده و تکراری را فراموش کنید. با نقشه ها و هیولاهای متنوعی ای که هر بار به شکل متفاوتی ظاهر می شوند، هیچ وقت از این بازی خسته نخواهید شد. با باس های قدرتمند مبارزه کنید. هر کدام از آن ها دارای الگوهای نبرد منحصر به فرد خود می باشند. آیا می توانید آن ها را شکست دهید؟ جهان این بازی، نیروهای نظامی و فانتزی را با یک دیگر ترکیب کرده است. تمام حیوانات خانگی را جمع آوری کنید. اژدهایان می توانند به شما به شکل قابل توجهی کمک کنند. امکان استریم کردن زنده برای کسب جایزه را نیز دارید.

Milicola: The Lord of Soda بیش از 50 هزار کاربر از سراسر جهان به خود اختصاص داده است. 2 کاراکتر جدید به نام های کالی و انگث به بازی اضافه شده اند. می توانید از دو پوسته جدید بازی نیز استفاده کنید. مقدار جایزه دوبرابر شده است. مصرف طلا در سطح آموزشی کاهش پیدا کرده است. سایز دکمه ها تغیر پیدا کرده تا راحت تر بتوانید بازی کنید. Milicola: The Lord of Soda امتیاز 4.3 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. کاراکترها ظاهری بامزه دارند. این بازی بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Milicola: The Lord of Soda :


- کسب طلای بیشتر

- پوسته های جدید

- کاراکتر ها با قدرت های منحصر به فرد

- جمع آوری انواع pet ها

- استفاده از سلاح های متنوع

- مبارزه با باس های قدرتمند

- نقشه ها و هیولاهای گوناگون

تصاویری از محیط نرم افزار Milicola: The Lord of Soda :


دانلود Milicola: The Lord of Soda برای اندروید  دانلود Milicola: The Lord of Soda برای اندروید  دانلود Milicola: The Lord of Soda برای اندروید  دانلود Milicola: The Lord of Soda برای اندروید  دانلود Milicola: The Lord of Soda برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 80 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت