آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.10.1 Swarm of Destiny مود | نصب بازی ازدحام سرنوشت برای اندروید

دانلود Swarm of Destiny برای اندروید

Swarm of Destiny آیا تا به حال رویای فرمانروا شدن در یک سرزمین فانتزی را در سر پرورانده اید؟ زمان آن را رسیده که به این رویا برسید. از ساختار لوپولی بازی لذت ببرید. به مغز متفکری تبدیل شوید که این جهان فانتزی را نجات می دهد. برای دنبال کردن این بازی، به پرداخت درون برنامه ای نیازی نخواهید داشت. تبلیغات بازی آزاردهنده نیستند و مزاحمتی ایجاد نمی کنند. از قدرت های ویژنه خود استفاده کنید تا مینیون ها را شکست دهید و به تنها فرمانروای این دنیای فانتزی تبدیل شوید. Swarm of Destiny را می توانید هم در حالت آنلاین و هم در حالت آفلاین دنبال کنید، احتیاجی به اینترنت ندارید. معدن های خود را بازسازی کنید تا ثروت بدست آورید و با آن جهان خود را نجات دهید.

مکان های بازی بسیار جذاب و در عین حال آرامش بخش هستند. حتی زمانی که بازی نمی کنید، کاراکتر های شما مشغول به جمع آوری منابع هستند. بهترین استراتژی را برای افزایش تولید محصولات خود در پیش بگیرید. Swarm of Destiny بیش از ده هزار کاربر به خود اختصاص داده و امتیاز 4.5 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. باگ های جزئی بازی برطرف شده اند. پنل اطلاعات صندوقچه ها بروزرسانی شده است و ظاهر بهتری دارد. Swarm of Destiny بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Swarm of Destiny :


- دارای بیش از ده هزار کاربر

- کسب امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

- یافتن بهترین استراتژی

- عدم نیاز به پرداخت درون برنامه ای

- تبدیل شدن به مغز متفکر

- جمع شدن منابع حتی زمانی که بازی نمی کنید

تصاویری از محیط بازی Swarm of Destiny :


دانلود Swarm of Destiny برای اندروید  دانلود Swarm of Destiny برای اندروید  دانلود Swarm of Destiny برای اندروید  دانلود Swarm of Destiny برای اندروید  دانلود Swarm of Destiny برای اندروید


پسورد فایل :
کپی