آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود و نصب 1.5.7 DogLife: BitLife Dogs مود | بازی زندگی سگ برای اندروید

دانلود DogLife: BitLife Dogs برای اندروید

DogLife: BitLife Dogs چگونه در نقش یک سگ بازی خواهید کرد؟ آیا به همراهی وفادار برای خانواده ای دوست داشتنی تبدیل می شوید یا ولگردی را در خیابان ها ترجیح می دهید؟ در پناهگاه به زندگی خود ادامه می دهید، یا نژادی اصیل خواهید داشت که در مغازه ها به فروش می رود؟ ماجراجویی خود را آغاز کنید و ببینید به کجا ختم می شود. ده ها نژاد مختلف انتظار شما را می کشند. DogLife: BitLife Dogs به خوبی زندگی سگ ها را شبیه سازی می کند. هیچ داستانی تکراری نخواهد بود. می توانید انتخاب های منحصر به فرد خود را در هر بازی انجام دهید.

DogLife: BitLife Dogs بیش از نیم میلیون بازیکن به خود اختصاص داده است و امتیاز 4.2 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. این بازی چالش های منحصر به فرد خود را نیز دارد. برای دنبال کردن این بازی لازم است زبان انگلیسیتان خوب باشد تا بتوانید بین انتخاب های مختلفی که پیش رویتان قرار می گیرد انتخاب کنید. هر کدام از سگ ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. به عنوان مثال می توانید ویژگی هایی نظیر طول عمر و ... سگ های خود را مشاهده نمایید. سگ ها قیمت های مختلفی دارند و پس از گذشت طول عمرشان می میرند. DogLife: BitLife Dogs بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.


دانلود DogLife: BitLife Dogs

✅ نام نرم افزارDogLife: BitLife Dogs❤️ تعداد دانلود468
⭐نسخه نرم افزار1.5.7🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم اندروید 4.4 به بالا🔆 حجم فایل97 مگابایت

ویژگی های نرم افزار DogLife: BitLife Dogs :


- گرافیک ساده و دوست داشتنی

- وجود انتخاب های متعدد

- کسب امتیاز 4.2 از 5 در گوگل پلی

- نژاد های مختلف

- مشاهده اطلاعات مختلف سگ ها

- شبیه سازی نسبتا دقیق زندگی سگ ها

- دارای بیش از نیم میلیون بازیکن

تصاویری از محیط بازی DogLife: BitLife Dogs :


دانلود DogLife: BitLife Dogs برای اندروید  دانلود DogLife: BitLife Dogs برای اندروید  دانلود DogLife: BitLife Dogs برای اندروید  دانلود DogLife: BitLife Dogs برای اندروید  دانلود DogLife: BitLife Dogs برای اندروید


پسورد فایل :
کپی