آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Sniper Attack 3D v1.2.4 مود - نصب بازی حمله اسنایپر 3 بعدی برای اندروید

دانلود بازی Sniper Attack 3D مود - نصب بازی حمله اسنایپر 3 بعدی برای اندروید

Sniper Attack 3D در میان تمام بازی های اسنایپر و تیراندازی گزینه خوبی که بتواند شمارا سرگرم و چالش های خوبی را در اختیارتان قرار دهد قطعا کم است. در این مطلب قصد داریم شما را با یک بازی عالی در این زمینه بنام Sniper Attack 3D اشنا کنیم که ویژگی و چالش های آن میتواند شمارا برای دقایق طولانی مدت سرگرم و در هرفصل از بازی با ویژگی های جدید همراه کند. اگر فکر میکنید مهارت بالایی در این زمینه دارید پیشنهاد میشود این بازی را از دست ندهید که نسخه مود شده بازی با ویژگی های Unlimited Money, Unlocked در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است و میتوانید بازی را با ترافیک نیم بهاء و لینک مستقیم از پاتوق یو دریافت کنید.دانلود بازی Sniper 3D Gun Shooter و دانلود بازی Sniper Arena از دیگر بازی های مرتبط می باشد.


دانلود Sniper Attack 3D

✅ نام نرم افزارSniper Attack 3D❤️ تعداد دانلود567
⭐نسخه نرم افزار1.2.4🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6.0 و بالاتر🔆 حجم فایل153 مگابایت

ویژگی های بازی Sniper Attack 3D


  • رویارویی با هدف های بسیار دور و نزدیک
  • افزایش مهارت شما در تیراندازی با چالش های بسیار
  • امکان تیراندازی به سمت هدف متحرک
  • گیم پلی عالی و کاملا سرگرم کننده
  • وجود ده ها مرحله متنوع با ویژگی های متمایز
  • طراحی زیبا با صداگذاری عالی
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت های اندرویدی


دانلود بازی Sniper Attack 3D مود - نصب بازی حمله اسنایپر 3 بعدی برای اندروید


Sniper Attack 3D: Shooting War گزینه خوبی برای سرگرمی است که از اصلی ترین ویژگی های بازی میتوان به دشواری مراحل اشاره داشت. اگر مراحل ابتدایی بازی را به آسانی پشت سر گذاشته اید زیاد خوشحال نباشید زیرا این مراحل برای آشنایی شما با بازی تعبیه شده اند که با عبور از آنها مراحل دشوار به سراغتان خواهد آمد. در این زمینه با وجود هدف های متحرک و موانع بسیار در مسیر شما باید مراحل بازی را به نحو احسن به پایان برسانید که این موارد میتواند گیم پلی دشواری را برای سرگرمی در اختیار شما قرار دهد به نحوی که برای عبور از یک مرحله بازی Sniper Attack 3D: Shooting War دفعات بسیاری آنرا تکرار کنید که این مورد امروزه در بازی های بسیاری کمتر دیده شده است.

از دیگر ویژگی های بازی اندروید Sniper Attack 3D: Shooting War میتوان به طراحی زیبای آن اشاره داشت که با صداگذاری عالی میتوانید به یک گیم پلی روان و سرگرم کننده دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است برای نابود سازی هدف های تعیین شده میتوانید از تجهیزات بسیاری کمک بگیرید که در این زمینه سلاح های مختلفی برای شما درنظر گرفته شده است که با خرید انها میتوانید درصد برنده شدن خودرا افزایش دهید.

دانلود بازی Sniper Attack 3D مود - نصب بازی حمله اسنایپر 3 بعدی برای اندروید  دانلود بازی Sniper Attack 3D مود - نصب بازی حمله اسنایپر 3 بعدی برای اندروید  دانلود بازی Sniper Attack 3D مود - نصب بازی حمله اسنایپر 3 بعدی برای اندروید  دانلود بازی Sniper Attack 3D مود - نصب بازی حمله اسنایپر 3 بعدی برای اندروید


پسورد فایل :
کپی