آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود و نصب بازی Among Us 2024.6.18 امانگ اس برای اندروید

Among-Us برای اندروید

Among Us نام بازی چند نفره آنلاین است که توسط استودیوی بازی سازی Innersloth منتشر شده‌ است. در این بازی شما به یکی از دو نقش Crewmate یا Impostor پیوسته و در مکانی فضایی فعالیت کنید.

در نقش Crewmate، شما باید به عنوان یکی از اعضای تیم فضاپیما، مسئولیت های خود را انجام دهید، مثل تعمیر ماشین زمان، تمیز کردن فیلتر هوا و مشاهده فعالیت های مشکوک دیگران. همچنین می توانید به دنبال شواهدی برای شناسایی Impostor ها بگردید.

در نقش Impostor، شما یک تقلبگر هستید و باید به طور پنهانی اعضای تیم را کشته و کارهای خبیثانه انجام دهید. شما باید به طور هوشمندانه عمل کنید و تلاش کنید تا هویت خود را پنهان کنید و از انتشار شواهدی که به شما ارتباط داده می شود، جلوگیری کنید.

هدف شما در بازی Among Us به عنوان Crewmate، پیدا کردن Impostor ها و رای گیری برای اخراج آنها از فضاپیما است. و هدف شما به عنوان Impostor، کشتن Crewmate ها و جلوگیری از شناسایی شما توسط بقیه بازیکنان است. بازی قابلیت نصب روی اندروید 6 به بالا را دارا می باشد.


دانلود Among Us

✅ نام نرم افزارAmong Us❤️ تعداد دانلود289
⭐نسخه نرم افزار2024.6.18🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6 به بالا🔆 حجم فایل738 , 523 مگابایت

بازی Among Us به صورت چندنفره آنلاین قابل بازی است و شما می توانید با دوستان خود یا با سایر بازیکنان آنلاین در سراسر جهان به یک بازی پرطرفدار و هیجان انگیز بپیوندید. در پست های قبل تر دانلود بازی امانگ اس برای کامپیوتر را قرار داده بودیم.


Among Us

قابلیت های کلیدی بازی Among Us


- بازی چندنفره آنلاین: شما می توانید با دوستان خود یا با سایر بازیکنان آنلاین در سراسر جهان به یک بازی پرطرفدار و هیجان انگیز بپیوندید.

- نقش ها: شما می توانید به عنوان Crewmate یا Impostor شرکت کنید. هر نقش دارای وظایف و هدف های خاصی است.

- مکان های مختلف: بازی Among Us دارای چندین مکان مختلف در فضاپیما است که شما می توانید در آنها فعالیت کنید، مانند کابین فضاپیما، آشپزخانه، اتاق موتور، اتاق امنیتی و غیره.

- وظایف: در نقش Crewmate، شما باید وظایف خاصی را انجام دهید، مانند تعمیر ماشین زمان، تمیز کردن فیلتر هوا و مشاهده فعالیت های مشکوک دیگران.

- جستجوی شواهد: شما می توانید به دنبال شواهدی برای شناسایی Impostor ها بگردید، مانند پیدا کردن جسد ها، مشاهده رفتار مشکوک بازیکنان و غیره.

- رای گیری: هدف شما به عنوان Crewmate، پیدا کردن Impostor ها و رای گیری برای اخراج آنها از فضاپیما است. شما باید با همکاری سایر بازیکنان تصمیم بگیرید که کدام بازیکن را رای دهید.

- تقلب و تمسخر: در نقش Impostor، شما باید به طور پنهانی اعضای تیم را کشته و کارهای خبیثانه انجام دهید. شما باید به طور هوشمندانه عمل کنید و تلاش کنید تا هویت خود را پنهان کنید و از انتشار شواهدی که به شما ارتباط داده می شود، جلوگیری کنید.

- جلسات اضطراری : در طول بازی، هر بازیکن می تواند با فشار دادن دکمه Emergency Meeting، یک جلسه اضطراری را فراخوانی کند. در این جلسه، بازیکنان می توانند در مورد رفتار مشکوک یکدیگر صحبت کنند و رای برای اخراج یک بازیکن تصمیم بگیرند.

- Venting: به عنوان Impostor، شما می توانید از سیستم تهویه فضاپیما استفاده کنید و از یک Vent (لوله) به مکان دیگری انتقال یابید. این قابلیت به شما کمک می کند تا به طور سریع و پنهانانه در فضاپیما حرکت کنید.

- ارتباطات: شما می توانید با سایر بازیکنان در طول بازی ارتباط برقرار کنید. این شامل چت متنی در بازی و استفاده از میکروفون در جلسات ورزشی است.

- سفارشی سازی : شما می توانید ظاهر شخصیت خود را با استفاده از لباس ها، کلاه ها و اکسسوری های مختلف سفارشی کنید.

- ترکیب استراتژی: بازی Among Us بر اساس ترکیبی از تعاملات اجتماعی و استراتژی است. شما باید با توجه به رفتار و عملکرد بازیکنان دیگر، تصمیمات مناسبی بگیرید و به طور هوشمندانه در بازی عمل کنید.

- تحلیل رفتار: شما می توانید با تحلیل رفتار بازیکنان دیگر و توجه به عملکرد آنها، سعی کنید Impostor ها را شناسایی کنید و به عنوان Crewmate به پیدا کردن شواهد بپردازید.

Among Us  Among Us  Among Us


پسورد فایل :
کپی