مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود اندروید مسنجر Android Messages 9.7.036 مسنجر گوگل برای اندروید

دانلود Android Messages برای اندروید

Android Messages اپی جالب از گوگل می باشد که در آن می توانید انواع پیام های متنی، صوتی و تصویری را ارسال کنید. سرعت این برنامه نسبتا بالا بوده و دارای رابط کاربری مناسبی می باشد. شما می توانید با دوستان و آشنایان خود توسط SMS, MMS و ... ارتباط برقرار کنید. امکان جست و جو میان مخاطبین مختلف وجود دارد و می توانید به سرعت مخاطب مورد نظر خود را بیابید. هم چنین امکان فرستادن مکانی که در آن حضور دارید، استیکر و اموجی و ... نیز وجود دارد. در صورت نیاز می توانید پیام های خود را آرشیو کرده یا مخاطبی که نمی خواهید پیامی از ا دریافت نمایید را بلاک کنید. اشتراک گذاری انواع مدیا ها با سرعت بالا  به شکل مستقیم صورت می گیرد. Android Messages نسبتا کم حجم بوده و محیطی ساده را برای کاربر به ارمغان می آورد. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید های مختلف با تجه به سیستمی که دارید اجرا نمایید. دانلود تلگرام و دانلود واتساپ و دانلود واتساپ جی بی از دیگر برنامه های مسنجر اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار Android Messages

 

- رابط کاربری مناسب

- امکان ارسال عکس و ویدیو

- امکان بلاک کردن مخاطبین

- جست و جوی سریع میان مخاطب ها

- ارتباط از طریق sms و mms

 

تصاویری از محیط این نرم افزار:

 

دانلود Android Messages برای اندروید  دانلود Android Messages برای اندروید  دانلود Android Messages برای اندروید  دانلود Android Messages برای اندروید  دانلود Android Messages برای اندروید

 

آموزش نصب Android Messages

1 – ابتدا فایل نصبی را دانلود کنید
2 – نرم افزار SAI را دانلود و نصب کنید.
3 – از داخل نرم افزار SAI برروی Install Apks کلیک کنید و در پنجره باز شده، فایل دانلود شده در مرحله اول را به نرم افزار معرفی کنید تا نصب شروع شود.

 

آموزش نصب نسخه عادی :


جدیدا برخی فایل ها در گوگل پلی صورت اسپلیت عرضه می شوند / لطفا آموزش زیر را بخوانید و طبق آن فایل را نصب کنید.

1 – فایل فشرده دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
2 – نرم افزار SAI را نصب و اجرا کنید (  این فایل با نام SAI همراه فایل دانلود شده می باشد )
3 – از داخل نرم افزار SAI برروی Install Apks کلیک کنید و در پنجره باز شده، پوشه ای که در مرحله قبل از حالت فشرده خارج کردید را پیدا کنید.
4 – اکنون باید فایل اصلی بازیها و اسپلیت ها را تیکت بزنید ( هر فایلی داخل پوشه خارج شده از حالت فشرده می باشد به غیر از SAI تیک بزنید ) و اکنون روی SELECT کلیک کنید تا نصب شروع شود.


لیست دانلود
  حجم فایل: 32 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت