آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Cheetah Keyboard 5.18 کیبورد چیتا برای اندروید

دانلود Cheetah Keyboard برای اندروید

Cheetah Keyboard یکی از کامل ترین کیبورد اندروید می باشد که امکان ارسال اموجی ها، گیف ها و ... را برای شما فراهم می سازد. شما می توانید از تم های سه بعدی این برنامه استفاده کنید. از Gesture Typing پشتیبانی می شود و هوش مصنوعی برنامه کلماتی که دارید تایپ می کنید را پیش بینی می کند و روند ارسال متون را تسریع می سازد. در صورتی که در تایپ هایتان اشتباه کنید، قابلیت Auto correction خطاها را پیدا می کند و آن ها را به شکل خودکار اصلاح می سازد. امکان ایجاد تم های اختصاصی و شخصی نیز وجود دارد. Gif keyboard این نرم افزار توسط Giphy پشتیبانی می شود و دارای انواع گیف های محبوب و Meme ها می باشد. با Emoji keyboard می توانید به دوستان خود اموجی های طراحی شده توسط EmojiOne را ارسال نمایید.

تم های این برنامه سه بعدی و واقع گرایانه بوده و با توجه به سلیقه خود در میان آن ها می توانید انتخاب کنید. قابلیت دیگر منحصر به فرد این اپ، Smart reply می باشد که با توجه به پیام های دریافتی، پاسخ های مختلفی را برای ارسال به شما پیشنهاد می دهد. Cheetah Keyboard بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجرا می باشد.

ویژگی های نرم افزار Cheetah Keyboard


- با دیدن ویدیوهای تبلیغاتی سکه دریافت کنید.

- از تم های سه بعدی متنوع استفاده کنید.

- Auto correction خطاهای تایپی شما را اصلاح می کند.

- در حین تایپ، کلمات پیشبینی می شوند.

- امکان شخصی سازی تم ها وجود دارد.

- از قابلیت Fast Swype پشتیبانی می شود.

- پس زمینه های جذاب و با کیفیتی برای کیبورد ها موجود می باشد.


تصاویری از محیط نرم افزار Cheetah Keyboard :


دانلود Cheetah Keyboard برای اندروید  دانلود Cheetah Keyboard برای اندروید  دانلود Cheetah Keyboard برای اندروید  دانلود Cheetah Keyboard برای اندروید  دانلود Cheetah Keyboard برای اندروید


پسورد فایل :
کپی