رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / مجموعه ابزارهای کاربردی برای اندروید All tools 3.3.6

دانلود All tools برای اندروید

All tools قابلیت Walkie Talkie امکان اتصال 4 سیستم مختلف به شبکه وای فایی یکسان برای مکالمه رایگان را می دهد. با قابلیت Music Group می توانید یک موسیقی را در 4 اسمارتفون همزمان اجرا کنید. Torch نور فلش گوشیتان را روشن یا خاموش می کند. با Barcode Reader می توانید از انواع بارکدهای QR اسکن بگیرید و محتوای آن ها را مشاهده کنید. Compass جهات مختلف مانند شمال و جنوب و ... را به نمایش می گذارد. در Clipboard ، تمامی فایل های متنی ذخیره می شوند و امکان کپی و Paste کردن فوری آن ها وجود دارد. Mirror، دوربین سلفی شما را روشن کرده و با کمک نور صفحه اسمارتفونتان، از شما عکس برداری می کند.

Speedometer سرعت حرکت شما را با کمک GPS معین می سازد. از Converter این نرم افزار می توانید برای تبدیل کردن واحد های مختلف، مانند طول، جرم، نیرو و ... استفاده نمایید. Metal Detector با دو اندازه گیر آنالوگی و دیجیتالی، فلز هایی که در نزدیکی شما هستند را شناسایی می کند. امکان سنجش اندازه گیری فشارهوا، رطوبت، نور، دما و ... نیز با دیگر ابزاری که در اختیارتان قرار می گیرد وجود دارد. All tools را می توانید بر روی اندروید 4 به بالا اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار All tools :


- نمایش میزان رطوبت، فشار و دمای هوا

- سنجش سرعت ضربان قلب با سنسور گوشی

- اندازه گیری سرعت حرکت

- تعیین کردن میزان شدت صدا

- قابلیت torch برای کنترل نور فلش موبایل

- اسکن کردن بارکدهای QR

- قطب نما، برای جهت یابی و مسیریابی

- مبدل واحدها، مانند طول، جرم، نیرو و ...

- Blank Cam، برای تصویربرداری بدون پیش نمایش


تصاویری از محیط نرم افزار All tools :


دانلود All tools برای اندروید  دانلود All tools برای اندروید  دانلود All tools برای اندروید  دانلود All tools برای اندروید  دانلود All tools برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 3 مگابایت
   (3.6/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت