آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Huawei Health 14.1.2.300 آپدیت برنامه سلامتی هواوی برای اندروید

دانلود Huawei Health برای اندروید

Huawei Health ابزاری مناسب برای بهبود تناسب اندام و سلامتی می باشد. این نرم افزار به شما پیشنهاد های ورزشی مختلفی می دهد تا با آن بدنی سالم و سرحال داشته باشید. شما می توانید داده های مختلفی از پارامتر های مرتبط با سلامتی خود را جمع آوری کنید. میزان پیاده روی و دویدن، سرعت ضربان قلب، مسیری که طی کرده اید با سرعت حرکت همگی جمع آوری می شوند. شما در ظاهری متریال و بصری می توانید تعداد قدم هایی که برداشته اید را همراه با مقداری از کالری که بدنتان طی این پیاده روی سوزانده است مشاهده کنید. در بخش دیگر برنامه، میزان مسافتی که در طول پیاده روی طی کرده اید به نمایش در می آید.

میزان خواب شما به شکل نموداری نشان داده می شود و می توانید میزان تغییرات آن را به شکل روزانه، هفتگی، ماهانه یا سالانه مشاهده کنید. براساس اطلاعاتی که وارد برنامه کرده اید این نرم افزار به شما پیشنهاد هایی متناسب با سلامتیتان می دهد. موفقیت هایی که بدست آورده اید در بخش achievement ذخیره می شود. هم چنین با هر موفقیت قابل توجه به شما مدال داده می شود. Huawei Health بر روی اندروید 6 به بالا قابل اجراست.دانلود سامسونگ هلث از دیگر برنامه های سلامتی می باشد.


دانلود Huawei Health

✅ نام نرم افزارHuawei Health❤️ تعداد دانلود20696
⭐نسخه نرم افزار14.1.2.300🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6.0🔆 حجم فایل117 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Huawei Health


- دارای بیش از 50 میلیون کاربر از سراسر جهان

- نمایش تعداد قدم هایی که برداشته اید.

- نمایش نموداری میزان خواب شما

- دادن پیشنهاد، براساس پارامترهای بدنتان

- نمایش میزان کالری سوخته شده حین پیاده روی

- لیست کردن موفقیت هایی که بدست آورده اید.

- امکان اشتراک گذاری داده هایتان با دیگر افراد

تصاویری از محیط نرم افزار Huawei Health :


دانلود Huawei Health برای اندروید  دانلود Huawei Health برای اندروید  دانلود Huawei Health برای اندروید  دانلود Huawei Health برای اندروید


پسورد فایل :
کپی