آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » مجموعه آیکون برای اندروید 3.3.1 Pix UI Icon Pack 2

دانلود Pix UI Icon Pack 2 برای اندروید

Pix UI Icon Pack 2 قبل از این که این نرم افزار را نصب کنید توجه داشته باشید که برای اجرای صحیح برنامه نیاز به لانچر های اختصاصی مانند apex، nova و ... دارید. لانچر هایی نظیر Google now، pixel launcher یا دیگر لانچر هایی که مستقیما توسط کارخانه، بر روی سیستم شما نصب شده اند معمولا قادر به اجرای این برنامه نیستند. Pix UI Icon Pack 2 دارای بیش از 6910 آیکون مختلف می باشد. این  تعداد با هر بروزرسانی افزایش پیدا می کند.

والپیپر های HD فوق العاده نیز در فضای ابری در اختیار شما قرار می گیرند. از تقویم های Dynamic و پویا پشتیبانی شده و حتی می توانید از والپیپرهای زنده همراه با این اپلیکیشن استفاده کنید. برای بسیاری از برنامه ها، چند آیکون مختلف طراحی شده که بنا به سلیقه تان بین آن ها می توانید انتخاب کنید. رزولوشن آیکون ها 192x192px است. طراحی کلی آیکون ها متریال بوده و فضایی مدرن به سیستم شما می بخشد. Pix UI Icon Pack 2 به شکل رایگان عرضه شده است و بنابرین بدون هیچ مشکلی می توان آن را به شکل منظم بروزرسانی کرد.  این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 4.0.3 به بالا اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار Pix UI Icon Pack 2 :


- سازگار با مجموعه بزرگی از لانچر های اختصاصی

- دارای بیش از 1 میلیون کارر از سراسر جهان

- دارای بیش از 6910 آیکون مختلف

- اضافه شدن آیکون های جدید با هر بروزرسانی

- والپپیر های با کیفیت در فضای ابری

- امکان استفاده از والپیپر های زنده همراه با این برنامه

- وجود آیکون های جایگزین، برای یک اپلیکیشن

- سازگار با تقویم های پویا و Dynamic


تصاویری از محیط نرم افزار Pix UI Icon Pack 2 :


دانلود Pix UI Icon Pack 2 برای اندروید  دانلود Pix UI Icon Pack 2 برای اندروید  دانلود Pix UI Icon Pack 2 برای اندروید  دانلود Pix UI Icon Pack 2 برای اندروید  دانلود Pix UI Icon Pack 2 برای اندروید


پسورد فایل :
کپی