آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » Whicons 9.15.1 مجموعه آیکون های سفید برای اندروید

دانلود Whicons برای اندروید

Whicons مجموعه آیکونی جذاب و خاص می باشد که ظاهر سیستم اندرویدی شما را به شکل قابل توجهی تغییر میدهد. بیش از 5354 آیکون در اختیارتان قرار میگیرد و هم چنین والپیپر هایی که مناسب آیکون های این برنامه هستند را نیز می توانید از فضای ابری به شکل مستقیم دانلود کنید. توجه داشته باشید که برای استفاده از این مجموعه لازم است لانچری اختصاصی بر روی سیستمتان نصب کرده باشید، از انواع لانچر ها معروف پشتیبانی می شود.

هم اکنون بیش از 22750 اپلیکیشن تحت پوشش این برنامه قرار دارد. تمامی آیکون های این مجموعه سفید و تخت بوده و ظاهری ساده و زیبا دارند. اگر به ظاهری کلاسیک علاقه مند هستید، یکی از بهترین انتخاب های پی روی شما استفاده از این برنامه می باشد. این اپلیکیشن برای بیش از یک میلیون بار در گوگل پلی دانلود شده و امتیاز 4.6 از 5 را از کاربران دریافت کرده است. امکان استفاده از این مجموعه آیکونی بر روی لانچر های کارخانه نیز وجود دارد با این حال اجرای آن تضمینی نمی شود. Apex, themer, hola, inspire, lens, miui, Xperia, Evie, adv, action, epic و بسیاری دیگر از لانچر ها با این اپلیکیشن سازگاری کامل دارند. Whicons بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Whicons :


- ظاهری کلاسیک و خاص
- پوشش بیش از 22750 اپلیکیشن
- دارای بیش از 5354 آیکون مختلف
- پشتیبانی از Muzei
- پشتیبانی از تقویم های دینامیک
- بروزرسانی های منظم با آیکون های جدید
- مجموعه ای از والپیپر ها با امکان دانلود از فضای ابریتصاویری از محیط نرم افزار Whicons :


دانلود Whicons برای اندروید  دانلود Whicons برای اندروید  دانلود Whicons برای اندروید  دانلود Whicons برای اندروید  دانلود Whicons برای اندروید


پسورد فایل :
کپی