آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Jedona - Compiler for Java 1.1.6 کامپایلر کد جاوا برای اندروید

دانلود Jedona برای اندروید

Jedona - Compiler for Java نرم افزاری سر راست مناسب برنامه نویسان می باشد که با آن می توانند کد های خود را کامپایل و اجرا کنند. شما می توانید سورس کد خود را مشاهده کنید و نتیجه آن را ببینید. در صورتی که کد شما دارای باگ باشد، این نرم افزار اروری با جزئیات کامل را برای شما به نمایش در خواهد آورد. ادیتور Jedona بسیار قدرتمند بوده و کدها را های لایت می کند، هم چنین با باز کردن براکت ها، برنامه به شکل خودکار آن ها را می بندد. امکان شخصی سازی کردن این ادیتور وجود دارد. فایل های جاوا را باز کنید، ذخیره سازی نمایید و به اشتراک بگذارید.

محدودیتی که این نرم افزار دارد این است که برای کامپایل کردن کد ها در آن، نیاز به ارتباط اینترنتی خواهید داشت. از فایل های سیستمی، شبکه ای و توابع گرافیکی در حال اضر پشتیبانی نمی شود. در صورتی که زمان اجرای برنامه شما بیش از 20 ثانیه باشد، امکان کامپایل کردن آن وجود نخواهد داشت. Jedona رنگ بندی های مختلفی را برای ادیتور خود تدارک دیده است، می توانید از حالت تاریک برای شب ها استفاده کنید. Jedona - Compiler for Java بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Jedona - Compiler for Java :


- کامپایلر انواع کدهای جاوا

- سرعت بسیار بالا در کامپایل کردن

- عدم پشتیبانی از توابع گرافیکی

- ادیتور قدرتمند با امکان شخصی سازی

- کامل کردن خودکار کدها

- های لایت توابع مختلف

- نیاز به ارتباط اینترنتی دارد.

- فشرده شده، کم حجم و سبک


تصاویری از محیط نرم افزار Jedona - Compiler for Java :


دانلود Jedona برای اندروید  دانلود Jedona برای اندروید  دانلود Jedona برای اندروید  دانلود Jedona برای اندروید  دانلود Jedona برای اندروید


پسورد فایل :
کپی