آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » کامپایلر زبان های مختلف برنامه نویسی در اندروید Online Compiler 0.11.1

دانلود Online Compiler برای اندروید

Online Compiler یکی از بهترین IDE ها در موبایل برای کامپایل و ران کردن انواع برنامه ها می باشد. این نرم افزار دارای کامپایلری برای 23 زبان برنامه نویسی محبوب است. شما می توانید در هر شرایطی کد دلخواه خود را بنویسید و آن را اجرا کنید. از زبان های مپشتیبانی شده می توان به سی پلاس پلاس، سی شارپ، JAVA، MySQL ، پرل، Pascal، روبی، پایتون، نود جی اس، پی اچ پی، و بسیاری دیگر اشاره کرد. ویرایشگر این برنامه بسیار قدرتمند بوده و کد های شما را های لایت می کند. شما می توانید کد دلخواه خود که قبلا در کامپیوتر نوشته اید را با این برنامه باز کنید.

در حالی که مشغول به تایپ کد هستید، به شکل خودکار کد ذخیره سازی می شود. شما می توانید یک یا چند ورودی برای کد های خود تعریف کنید. Online Compiler از فضای ابری برای کامپایل کردن کد ها استفاده می کند، این ویژگی سبب شده حجم برنامه نسبت به دیگر اپلیکیشن های مشابه بسیار کم تر باشد و تعداد زبان های پشتیبانی شده گسترش پیدا کند. با یک برنامه، خود را از نصب دیگر نرم افزار ها می توانید خلاص کنید و فضای کمتری از سیستم خود را اشغال کنید. Online Compiler دارای رابط کاربری مدرنی است که کدنویسی را راحت تر می سازد. این برنامه را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار Online Compiler :


- پشتیبانی از 23 زبان برنامه نویسی محبوب

- کم حجم و سبک نسبت به برنامه های مشابه

- رابط کاربری متریال و مدرن

- اجرا و کامپایل سریع انواع کد ها

- کامپایلر آنلاین، با فضای ابری

- پشتیبانی از BASH، PHP و ...

- امکان اجرای کد های از قبل نوشته شده

- ذخیره سازی خودکار کدها حین نوشتن


تصاویری از محیط نرم افزار Online Compiler :


دانلود Online Compiler برای اندروید  دانلود Online Compiler برای اندروید  دانلود Online Compiler برای اندروید  دانلود Online Compiler برای اندروید  دانلود Online Compiler برای اندروید


پسورد فایل :
کپی