مجازی شو
شید
دانلود بازی کامپیوتر
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / ServeStream 0.7.3 نمایش استریم های آنلاین برای اندروید

دانلود ServeStream برای اندروید

ServeStream نرم افزاری کاربردی برای باز کردن سورس های HTTP streaming می باشد. شما می توانید رادیوهای آنلاین را نیز با کمک این برنامه باز کنید. از پروتکول هایی نظیر https, mms, mmsh, file پشتیبانی می شود. شما می توانید فای لهای صوتی ای نظیر mp3, 3gp, mp4, m4a, ogg, wav, mid, xmf, mxmf, rtttl, rtx, ota, imy وب بسیاری دیگر را با استفاده از این نرم افزار باز کنید. امکان ساخت پلی لیست نیز وجود دارد. در صورت نیاز می توانید این برنامه را در پس زمینه اجرا کنید تا به شکل همزمان به موسیقی خود گوش فرا دهید و بر روی کار دیگر خود تمرکز کنید. حالت هایی نظیر تکرار موسیقی و ترکیب تصادفی آن ها نیز در اختیار شما قرار می گیرد. از Alarm clock پشتیبانی می شود و با ویجت برنامه می توانید به شکل راحت تر و سریع تری به آن دسترسی داشته باشید.

ServeStream اپلیکیشنی رایگان است که در Github ارائه شده است. امکان ساخت شورت کات وجود دارد. این نرم افزار بسیاری از سورس های آنلاین را پوشش می دهد و توانایی اجرای بدون مشکل آن ها را با بیشترین سرعت ممکن داراست. رابط کاربری برنامه بروز رسانی شده است. ServeStream بر روی اندروید 3.1 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار ServeStream :


- سازگار با سیستم های قدیمی

- رابط کاربری مناسب و دوستانه

- توانایی اجرای رادیوهای آنلاین

- پشتیبانی از پروتکول های http, https, mms, mmsh, file

- امکان ساخت پلی لیست

- حالت های مختلف برای شنیدن موسیقی

- امکان پخش آهنگ ها در پس زمینه

- دارای ویجت، برای دسترسی سریع تر به امکانات برنامه


تصاویری از محیط نرم افزار ServeStream :


دانلود ServeStream برای اندروید  دانلود ServeStream برای اندروید  دانلود ServeStream برای اندروید  دانلود ServeStream برای اندروید  دانلود ServeStream برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 6 گیگابایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت