آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار افزایش صدا گوشی برای اندروید super loud volume booster 4.0.1

دانلود super loud volume booster برای اندروید

super loud volume booster نرم افزاری می باشد که به شما امکان زیاد کردن حجم صدا را به شکل قابل توجهی می دهد. شما می توانید از اکولایزر این برنامه‌ استفاده کنید و صدای موسیقی های خود را شخصی سازی کنید. این نرم افزار به شما امکان بلند کردن صدا تا بیش 30% را می دهد. شما می توانید تجربه شنیداری بهتری از موسیقی های خود داشته باشید. اکولایزر این برنامه دارای پنج باند است که امکان شخصی سازی صوت خروجی را به شما می دهد. شما با یک ضربه می توانید صدای گوشی خود را تقویت کنید. نیازی به روت نیست و می توان در هر سیستمی از این برنامه استفاده کنید.

علاوه بر این قادر به افزایش صدای آلارم، اعلامیه ها، فایل های مدیا و ... خواهید بود. ظاهر برنامه جذاب بوده و کار کردن با آسان می باشد. 9 preset برای شما تدارک دیده شده است که با آن ها صدای سیستم خود را می توانید تقویت کنید. کیفیت فایل صوتی شما با افزایش صدا افزایش پیدا می‌ کند. شما میتوانید لیستی از آهنگ ها را ایجاد کنید و آن ها را به شکل تصادفی با یکدیگر ترکیب کنید و به آنها گوش فرا دهید. علاوه بر هدفون صدای اسپیکر شما نیز تقویت میگردد. super loud volume booster بر روی اندروید 3.2 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار super loud volume booster


- افزایش قابل توجه حجم صدا
- تقویت صدا برای هدفون و اسپیکر
- بدون نیاز به دسترسی روت
- تقویت صدای سیستم تنها با یک ضربه
- دارای بیش از 100 هزار نصب فعال

- بسیار کم حجم و سبک

- دارای پنج باند مختلف برای شخصی سازی موسیقی


تصاویری از محیط نرم افزار super loud volume booster :


دانلود super loud volume booster برای اندروید  دانلود super loud volume booster برای اندروید  دانلود super loud volume booster برای اندروید  دانلود super loud volume booster برای اندروید  دانلود super loud volume booster برای اندروید


پسورد فایل :
کپی