آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » Gandr 1.2.6b ساخت تصاویر کلاژ حرفه ای برای اندروید

دانلود Gandr برای اندروید

Gandr به شما امکان ایجاد منحصر به فرد ترین فوتوکلاژ ها را می دهد. شما می توانید تعداد زیادی از عکس های موجود در گالری خود را به منظور ساخت کالج انتخاب کنید. امکان ذخیره کردن عکس ها با کیفیت بسیار بالا در کلاژ ها وجود دارد، از رزولوشن 4K پشتیبانی می شود. می توانید از قالب های شبکه ای، یا از قالب منحصر به فرد این برنامه به منظور ساخت عکس های کالج خود استفاده کنید.

نیازی به ایجاد اکانت نیست و می توان به شکل مستقیم پس از نصب برنامه عکس های کالج را ساخت. عکس هایی که ایجاد کرده اید را در رسانه های اجتماعی مختلف به اشتراک به گذارید و فالور های خود را افزایش دهید. امکان اضافه سازی متن به اینگونه تصاویر وجود دارد. عکس های دلخواه خود را در جای مناسب قرار دهید و به شکل زنده، تغییراتی که انجام می دهید را مشاهده کنید. این اپلیکیشن دارای رابط کاربری ساده ای می باشد که هر فردی می تواند با آن عکس کالج خود را بسازد، نیازی به داشتن دانش قبلی در زمینه فتوشاپ و ویرایش عکس ها نیست و همه چیز به ساده ترین شکل ممکن انجام می شود. Gandr بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Gandr:


- بدون نیاز به ساخت اکانت
- اشتراک گذاری عکس ها در رسانه های اجتماعی
- انتخاب قالب های مختلف برای تصاویر
- اضافه کردن متن روی تصاویر
- انتخاب کردن بیش از 200 عکس برای کالج
- پشتیبانی از رزولوشن بالای 4K
- رابط کاربری آسان و دوستانه


تصاویری از محیط نرم افزار Gandr:


دانلود Gandr برای اندروید  دانلود Gandr برای اندروید  دانلود Gandr برای اندروید  دانلود Gandr برای اندروید  دانلود Gandr برای اندروید


پسورد فایل :
کپی