زولا
پیام رسان
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / Lower Brightness Screen Filter 1.9.2 کم کردن نور صفحه اندروید

دانلود Lower Brightness Screen Filter برای اندروید

دانلود Lower Brightness Screen Filter اندروید

Lower Brightness Screen Filter آیا نور صفحه نمایش خود را تا آخر کم کرده اید با این حال صفحه هنوز زیادی روشن است؟ این برنامه به شما کمک می کند نور صفحه نمایش خود را به هر اندازه که بخواهید کاهش دهید. این نرم افزار نور صفحه را پایین تر از مقداری که سیستم اندرویدی به شکل پیش فرض به شما اجازه می دهد پایین می آورد. کار کردن با برنامه آسان بوده و به راحتی می توانید نور صفحه را کنترل کنید.

این اپلیکیشن به شکل خودکار در هنگام ریستارت کردن سیستم فعال می شود. شما می توانید آیکون این نرم افزار را در اعلامیه های سیستم اندرویدی خود مشاهده کنید. Lower Brightness Screen Filter حجم بسیار کمی دارد و فضای اندکی از سیستم شما را اشغال خواهد کرد. از اندروید 6 به بعد، باید دسترسی های لازم را به برنامه بدهید تا امکان تاریک کردن سیستم به وجود بیاید. Lower Brightness Screen Filter با داشتن بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر جهان امتیاز 4.5 از 5 را در گوگل پلی دریافت کرده است. رابط کاربری این برنامه نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه آسان تر می باشد. این اپلیکیشن را می توانید بر روی انواع سیستم های اندرویدی با توجه به سیستمی که دارید اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار Lower Brightness Screen Filter


- سازگار با انواع برندها

- کم کردن نور صفحه بیش از مقدار پیش فرض اندروید

- به شدت فشرده شده و کم حجم

- رابط کاربری دوستانه و ساده

- تنظیم کردن نور از طریق اعلامیه

- سازگار با سیستم های اندرویدی جدید

- فعال شدن خودکار پس از ریستارت سیستم


تصاویری از محیط نرم افزار Lower Brightness Screen Filter :


دانلود Lower Brightness Screen Filter برای اندروید  دانلود Lower Brightness Screen Filter برای اندروید  دانلود Lower Brightness Screen Filter برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 11 مگابایت
   (3.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت