آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار تاریک کننده صفحه نمایش اندروید Night screen 12

دانلود Night screen برای اندروید

Night screen با استفاده از این برنامه میزان نور صفحه سیستم اندرویدی خود را می توانید پایین تر از آن چه که خود اسمارتفون به شما اجازه می دهد بیاورید. این اپلیکیشن فیلتری را بر روی صفحه اعمال می کند که سبب تاریک تر شدن صفحه نمایش می شود و جلوی سر درد و چشم درد را در هنگام استفاده از سیستم اندرویدی در اماکن تاریک می گیرد. کار با این برنامه آسان بوده و تاریک سازی صفحه می تواند به شکل اتوماتیک صورت بگیرد. در صورت نیاز می توانید از Night screen برای روشن نگه داشتن صفحه خود و جلوگیری از به خواب رفتن آن نیز استفاده کنید.

فیلتر نور آبی نیز در اختیارتان قرار می گیرد که به خواب بهتر کمک قابل توجهی می کند. Night screen دارای ابزارکی کاربردی نیز بوده که با آن کارها را می توان سریع تر نمود. اگر از کاربران Xiaomi هستید و این اپلیکیشن برای شما به درستی کار نمی کند کافیست به Settings و Apps بروید و با یافتن این نرم افزار، دسترسی پاپ آپ را برای آن آزاد سازید. این برنامه دارای حالت پیش فرضی برای تاریک کردن صفحه نیز بوده که می توان از آن استفاده کرد. فعال شدن و غیر فعال شدن خودکار Night screen را می توان در منوی تنظیماتش به راحتی تغییر داد. این نرم افزار بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Night screen :


- بدون نیاز به پرداخت درون برنامه ای

- کاهش قابل توجه نور صفحه

- کاهش دادن نور آبی با فیلتر دلخواه

- کم حجم و سبک

- دارای ابزارک برای دسترسی سریع

- دارای بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر جهان

- قابل استفاده برای تبلت ها


تصاویری از محیط نرم افزار Night screen :


دانلود Night screen برای اندروید  دانلود Night screen برای اندروید  دانلود Night screen برای اندروید  دانلود Night screen برای اندروید


پسورد فایل :
کپی