آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود نرم افزار تقویت صدا برای اندروید Volume Booster GOODEV 6.8.1

دانلود Volume Booster GOODEV برای اندروید

دانلود Volume Booster GOODEV 


Volume Booster GOODEV نرم افزاری ساده، کم حجم و قدرتمند برای تقویت حجم صدای اسپیکر یا هدفون شما می باشد که می تواند برای فیلم ها، کتاب های صوتی، موزیک ها و ... مفید واقع شود. شنیدن موزیک با صدای بلند برای مدت طولانی می تواند به سخت افزار سیستم شما آسیب بزند، بنابراین به شکل مداوم از این برنامه استفاده نکنید. تمامی سیستم ها از این برنامه پشتیبانی نمی کنند، بنابرین باید برنامه را برای موثر بودن تست کنید. هم چنین توجه داشته باشید که این اپلیکیشن بر روی اندروید های بین 4.2.1 تا 4.3 چندان جالب کار نمی کند. این برنامه برای افزایش حجم صدای تماس ها به کار نمی رود بلکه برای افزایش صدای موزیک ها می باشد.

وقتی که میزان تقویت صدا را به صفر می رسانید، این نرم افزار غیر فعال می گردد. آیکون اعلامیه ها تنها برای لانچ کردن آسانتر برنامه است. اگر می خواهید ازن آیکون را مشاهده نکنید، می توانید به تنظیمات این برنامه مراجعه کنید و نمایش آن را در حالتی که این نرم افزار بسته است متوقف کنید. Volume Booster GOODEV برای بیش از 10 میلیون بار دانلود شده است و می توانید آن را بر روی اندروید 4 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار Volume Booster GOODEV 


- استفاده آسان و بدون دردسر
- پشتیبانی از بیشتر سیستم های اندرویدی
- افزایش قابل توجه حجم صدا
- مناسب برای موزیک های ضعیف و کم صدا
- رابط کاربری دوستانه
- نمایش آیکون در اعلامیه ها
- عدم افزایش حجم صدا برای تماس ها


تصاویری از محیط نرم افزار Volume Booster GOODEV :


دانلود Volume Booster GOODEV برای اندروید  دانلود Volume Booster GOODEV برای اندروید  دانلود Volume Booster GOODEV برای اندروید  دانلود Volume Booster GOODEV برای اندروید


پسورد فایل :
کپی