زولا
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود SILHOUETTE Icon Pack 1.4.0 مجموعه آیکون های سیلهوت برای اندروید

دانلود SILHOUETTE Icon Pack برای اندروید

SILHOUETTE Icon Pack مجموعه ای از آیکون های ساده گرایانه، منحصر به فرد با ترکیبی متفاوت از رنگ مشکی در اختیار شما قرار می دهد که ظاهر جذاب به سیستم شما می بخشد. توجه داشته باشید که این مجموعه آیکون به تنهایی قابل استفاده نیست و برای اجرای آن باید لانچری اختصاصی مانند Nova یا Apex را دانلود کرده باشید. بیش از 820 آیکون منحصر به فرد سازگار با کیفیت Quad HD ارائه شده است.

این تعداد دائما افزایش پیدا می کند. 13 تصویر پس زمینه با کیفیت بسیار بالا هم در فضای ابری این برنامه نگه داری می شود. آیکون های این مجموعه با این تصاویر پس زمینه کاملا مچ بوده و می توانید این والپپیرها را به شکل رایگان دانلود کنید. فعال کردن مجموعه آیکون SILHOUETTE Icon Pack به سادگی و با سرعت بالا انجام می شود. از تقویم های پویا پشتیبانی می شود. علاوه بر این اگر اپلیکیشنی داشته باشید که آیکون آن هنوز در مجموعه SILHOUETTE Icon Pack وجود نداشته باشد؛ می توانید از ماسک این برنامه استفاده کنید. امکان درخواست دادن آیکون های جدید نیز وجود دارد. می توانید آیکون ها را جست و جو کنید و پیش نمایشی از آن ها مشاهده کنید. این اپلیکیشن با والپیپرهای زنده Muzei نیز سازگار است. SILHOUETTE Icon Pack بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار SILHOUETTE Icon Pack


- دارای بیش از 1 میلیون کاربر

- اضافه شدن آیکون های جدید به شکل منظم

- داشبردی جدید برای یافتن آیکون ها

- امکان درخواست دادن آیکون ها

- پشتیبانی از لانچرهای اختصاصی

- دارای 13 والپیپر HD

- دارای بیش از 820 آیکون منحصر به فرد

- امکان جست و جو کردن آیکون ها

تصاویری از محیط نرم افزار SILHOUETTE Icon Pack :


دانلود SILHOUETTE Icon Pack برای اندروید  دانلود SILHOUETTE Icon Pack برای اندروید  دانلود SILHOUETTE Icon Pack برای اندروید  دانلود SILHOUETTE Icon Pack برای اندروید  دانلود SILHOUETTE Icon Pack برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 12 مگابایت
   (3.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت