آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Calculator Infinity 1.6 ماشین حساب حرفه ای مهندسی برای اندروید

دانلود Calculator Infinity برای اندروید

Calculator Infinity یکی از بهترین جایگزین های TI-83, TI-84, TI-89, Casio FX, Sharp EL می باشد و یک ماشین حساب عالی برای اندروید می باشد. . شما می توانید بدون کوچکترین هزینه ای انواع محاسبات مهندسی را انجام دهید. از محاسبات پایه ای مانند ضرب جمع و تفریق و تقسیم تا پیدا کردن باقی مانده قدرمطلق، طراحی توابع اختصاصی و دلخواه، تبدیل واحد ها به یک دیگر با پوشش 21 دسته بندی و 400 واحد مختلف، پشتیبانی از 40 ثابت رایج فیزیکی و ریاضی، پشتیبانی از محاسبه با زاویه و رادیان، محاسبه انتگرال ها به شکل عددی و محاسبه مشتقات توابعه دلخواه، پوسته های مختلف برای استفاده، مشاهده نمودار توابع، زوم کردن بر روی نودار ها و پیدا کردن نقاط بهینه و بحرانی، محاسبه و پیدا کردن جواب معادلات عمومی، پشتیبانی از معادلات درجه چهار و درجه سه، محاسبه اعمال ریاضی مرتبط به آمار، کار کردن با توابع لگاریتمی، پشتیبانی از ماتریس های 7 در 7، ضرب خارجی و داخلی، پیدا کردن معکوس ماتریس مورد نظر، انجام اعمال باینری، پشتیبانی از integer 32 بیتی، 15 پایه مختلف برای استفاده و ... از جمله ویژگی هایی هستند.

که در این برنامه خواهید یافت. Calculator Infinity از توابع غیر جبری سینوسی و کسینوسی نیز پشتیبانی می کند و می توانید از مموری آن نیز برای تسریع انجام کارهایتان استفاده کنید. Calculator Infinity بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.Calculator Simple & Stylish PRO و ماشین حساب سامسونگ برای اندروید از دیگر برنامه های ماشین حساب برای اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار Calculator Infinity


- حل شدن باگ نسخه قبلی

- انجام محاسبات پیچیده ریاضی

- امکان حل معادلات درجه 4

- انجام اعمال لگاریتمی و منطقی

- پشتیبانی از ماتریس های 7 در 7

- انجام ضرب داخلی و خارجی

- رسم نمودار انواع توابع

- مشتق گیری و پیدا کردن نقاط بحرانی

- پشتیبانی از توابع مثلثاتی

تصاویری از محیط نرم افزار Calculator Infinity :


دانلود Calculator Infinity برای اندروید  دانلود Calculator Infinity برای اندروید  دانلود Calculator Infinity برای اندروید  دانلود Calculator Infinity برای اندروید  دانلود Calculator Infinity برای اندروید


پسورد فایل :
کپی