آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Python Documentation 3.8 - نرم افزار منبع جامع آموزش پایتون برای اندروید

دانلود Python Documentation برای اندروید

Python Documentation یکی از کامل ترین برنامه هایی است که برای یادگیری پایتون می توانید بیابید. این برنامه شامل کتاب پایتون، منبع پایتون 3.6، کتابخانه های توسعه دهنده ها، جست و جوی پیشرفته و ... می باشد. شما می توانید بخش های دلخواه خود را به بوک مارک اضافه کنید. تنظیم کردن سایز متن به آسانی انجام می شود. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که کار مطالعه کد ها را برای شما آسان سازد. اطلاعات ارائه شده در حالت کاملا آفلاین در اختیار شما قرار می گیرند.

Python Documentation به شما نحوه نصب کردن مدل ها را یاد می دهد. معرفی پایتون، ویژگی های جدید پایتون، گسترش دادن و منبع کتابخانه ها، و بسیاری دیگر از جمله مواردی است که در بخش آموزشی برنامه می توانید بیابید. این نرم افزار از ابتدا که نصب کردن پایتون است تا انجام کدنویسی های پیچیده را آموزش می دهد.

عوض کردن کد ها، بهبود دادن شرایط کد، توابع پویا، برنامه نویسی فانکشنال، مدیریت اکسپشن ها و خطاها، کار کردن با آبکت ها و ساختار شئ گرایانه پایتون و ... را در اسناد این برنامه خواهید یافت. کار کردن با html, xml و ... نیز به شما آموزش داده می شود. پس از خواندن موارد موجود در این برنامه قادر به نوشتن انواع اسکریپت ها و مدیریت استریم ها خواهید بود. می توانید خطاهای کد خود را شناسایی کنید و با regular expression ها متون خود را طبقه بندی و مدیریت کنید. این نرم افزار بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست. دانلود Python Pandas Tutorial و دانلود QPython Python for Android از دیگر برنامه های مفید در این زمینه می باشد.

ویژگی های نرم افزار Python Documentation


- ویژگی جدید اضافه کردن بوک مارک

- تنظیم کردن سایز متن، مخفی شدن خودکار اکشن بار

- مدیریت exception ها

- جست و جوی پیشرفته و موارد مختلف برای مطالعه

- نحوه نصب و کار کردن با پایتون

- تست کردن کدهای نوشته شده

- پشتیبانی از جدیدترین پایتون (3.6)

- امکان استفاده از برنامه به شکل کاملا آفلاین

تصاویری از محیط نرم فازار Python Documentation :


دانلود Python Documentation برای اندروید  دانلود Python Documentation برای اندروید  دانلود Python Documentation برای اندروید  دانلود Python Documentation برای اندروید  دانلود Python Documentation برای اندروید


پسورد فایل :
کپی